Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Київ , Луцьк , Львів , Одеса
  4. Резюме Директор виробництва в Києві
  5. Директор виробництва
Запропонувати вакансію
Резюме Директор виробництва
Пилипчук Ярослав

Директор виробництва

Заблоковано
 25 березня   Місто: Київ
  Готова до відряджень: Луцьк, Львів, Одеса
Вік: 50 років
Режим роботи: повний робочий день
Категорії: Виробництво,  Керівництво,  Робота за кордоном
 Є діти    Готова до відряджень
або зареєструйтеся на сайті як роботодавець, щоб бачити контактну інформацію.

Досвід роботи

Директор виробництва
BLEST TM (Меблева фабрика), Черкаси
06.2017 − 06.2018 (1 рік )

За рахунок введення прогресивної системи мотивації зберіг колектив кваліфікованих фахівців в умовах безвіза, впровадив систему оплати праці згідно реальних, середньозважених витрат часу на операцію кожного працівника.

Взяв активну участь в організації збору даних, за допомогою сучасних технічних засобів, з кожного робочого місця для управлінського обліку виробництва.

Впровадив облік при переміщенні напівфабрикату між виробничими майданчиками, за допомогою методу штрихкодувания вузлів і деталей.

 Є рекомендації з даного місця роботи
Директор фабрики
NWC (Виробництво меблів, столярних виробів, металевих елементів), Баку
02.2014 − 04.2017 (3 роки 2 місяці)

Серійна продукція фабрики - протипожежні двері для готелів і двері преміум класу для житлових приміщень. Також проводиться меблі з цінних порід деревини на замовлення.

Загальна площа виробничих приміщень 10000 м2. фабрика обладнана автоматичними, напівавтоматичними лініями для меблевого виробництва і допоміжним обладнанням. Дільниця виробів з металу.

Виконав завдання щодо переорієнтації виробництва з кустарних методів столярного виробництва на промислову основу дрібносерійного виробництва. За основу був прийнятий принцип потоку одиничних виробів.

Для виконання завдання створив: комерційний, технологічний, плановий відділи. Навчив фахівців, організував виробничі потоки.

Впровадив ERP систему Sun Systems для контролю над закупівлями і руху матеріалів, обладнання та комплектуючих.

 Є рекомендації з даного місця роботи
Директор виробництва
Морган Феніче (виробництво диванів), Рівне
03.2010 − 10.2013 (3 роки 7 місяців)

Запускав меблеву фабрику масового виробництва диванів з "0". Установка, налагодження, початок експлуатації обладнання. Підготував кілька десятків фахівців. Підготував документацію введення в експлуатацію, атестації, організував управлінський облік. Поступово наростив обсяги виробництва. Устаткування: Holzma, Homag, SCM, Morbidelli, Brandt, Weinig, Lectra, Durkopp Adler. За 6 місяців фабрика вийшла на 1000 диванів в тиждень, ще через 6 місяців - 400 диванів в день. Продукція - 100% експорт для IKEA (Росія, країни Євросоюзу).

Начальник виробництва
ТзОВ Мелвін (Меблева фабрика), Луцьк
09.1999 − 02.2010 (10 років 5 місяців)

Виробництво м'яких, корпусних меблів, столярних виробів преміум класу.

керував розробкою виробничих програм і складанням календарних графіків випуску продукції по підприємству і його підрозділам, їх коригуванням протягом планового періоду, розробляв і впроваджував нормативи для оперативно-виробничого планування; забезпечував ритмічний випуск продукції відповідно до плану виробництва і договорів постачань, здійснював оперативне регулювання ходу виробництва; домігся зниження рівня шлюбу, забезпечив високу якість продукції; модернізував обладнання виробничого парку (монтаж, введення в експлуатацію нового обладнання, виробничих ліній, верстатів, і т. Д.); знижував собівартість продукції, що випускається; забезпечив випуск нових видів продукції, які компанія вирішувала виводити на ринок; займався пошуком і освоєнням нових технологій, наукових розробок і винаходів, які сприяють поліпшенню технологічних процесів, організації виробництва; підвищив показники продуктивності праці; автоматизував виробничі процеси;

Займався оперативним управлінням повного циклу обробки деревини від розпилювання, сушіння до фінішних оздоблювальних робіт, виробництвом пружинних блоків, процесом розкрою поролону, циклом швейного виробництва.

Освіта

ЕУФИМБ (Рівне)
інженер-системотехнік
повна вища, 09.2000 − 08.2005 (4 роки 11 місяців)
Луцьке ПТУ-6 (Луцьк)
токар-універсал, оператор ЧПУ
середньо-спеціальна, 09.1984 − 07.1987 (2 роки 9 місяців)

Знання мов:

Англійська - Середній

Додаткова інформація

Знання комп'ютера, програм:  Впевнений користувач ПК. Знаю AutoCAD, ArchiCAD, Sprint-Layout, DipTrace і інші системи автоматичного проектування, а також 1С, офісні додатки та інші комп'ютерні програми. Працюю з ERP SunSystems, 1C Меблеве підприємство

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Часто шукають:

↑ Вгору