Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Консалтинг

Консалтинг: Резюме в Україні

Резюме 1-20 з 359
Показати: 
Ctrl →
Стр. 1 з 18

Резюме консалтинг-фахівця: необхідність рекомендацій

Не применшуючи чесноти інших професій, варто все-таки відзначити, що напрямок консалтингу завдяки своїй специфіці потребує від кандидатів на вакансії не тільки креативу і впевненості тону резюме консалтинг фахівця.

Якщо шукачі на інші професії іноді й можуть собі дозволити розмірковувати в своїх резюме «в принципі» і задовольнятися загальними прикладами своїх досягнень, то у даному напрямку все йде трохи серйозніше.

Складаючи своє резюме консалтинг-фахівця, пам'ятайте: без конкретних прикладів, які легко може перевірити роботодавець, серйозну посаду обійняти буде непросто. Ідеально, якщо воно міститиме рекомендації, які гарантовано можуть бути підтверджені хоча б телефонним дзвінком. Посилання на вашу кандидатуру, яка брала участь в серйозних і успішних проектах, також виявляться не зайвими.

Складаючи резюме консалтинг-фахівця, дотримуйтесь правил

Однак, маючи найнадійніші і авторитетніші рекомендації, а також будучи справжнім професіоналом, вам все ж доведеться оформити своє резюме «консалтинг», згідно з прийнятим діловим етикетом і правилами складання. Зрозуміло, що навряд чи один тільки лист-відгук на вакансію, підкріплений рекомендаціями, спрацює на вашу користь.

Тому, виявляючи повагу до потенційного роботодавця і показуючи себе як професіонала, дотримуйтесь цих правил складання правильного резюме «консалтинг»:

  • не робіть свій документ занадто об'ємним;
  • складайте резюме під конкретну вакансію;
  • доводьте конкретикою свій професіоналізм;
  • не бійтеся показати аналітичне мислення і здатність до розумної імпровізації;
  • супроводьте резюме цікавим листом.

Зацікавивши роботодавця таким резюме і «озброївши» його рекомендаціями і прикладами ваших попередніх успішних проектів, ви зможете отримати гарантований шанс потрапити власне на співбесіду. Де все вже буде залежати тільки від вас.

↑ Вгору