RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Отпуск

Отпуск

онлайн-консультация юриста по продолжительности и оплате отпуска

Последние вопросы юристу:

Тетяна ( 7 Июль 2021)

Доброго дня! В черговий раз звертаюся до Вас за допомогою. Виникла наступна ситуація. Працівник пішов у відпустку та під час відпустки захворів. В такому випадку відпустка повинна бути або продовжена, або перенесена на інший період. Як поступити, якщо працівник приніс не лікарняний листок, а довідку про хворобу (через відсутність бланків листків непрацездатності)? 1. Табелювати дні відпустки як відпустка (до хвороби), час хвороби, як неоплачувана непрацездатність НН. Після обміну довідки на листок непрацездатності видавати коригуючий табель та протабелювати НН, як хворобу. 2. Як бути з продовженням відпустки, адже можемо продовжувати відпустку на кількість днів хвороби, яка засвідчена у встановленому порядку (тобто при наявністі листа непрацездатності)?????????????????? Наперед дякую.

 Посмотреть ответ

Тетяна ( 4 Июль 2021)

Доброго дня! В черговий раз звертаюся до Вас за допомогою. Виникла наступна ситуація. Працівник пішов у відпустку та під час відпустки захворів. В такому випадку відпустка повинна або бути продовжена, або перенесена на інший період. Як поступити, якщо працівник приніс не лікарняний листок, а довідку про хворобу (через відсутність бланків листків непрацездатності)? 1. Табелювати дні відпустки як відпустка (до хвороби), час хвороби, як неоплачувана непрацездатність. Після обміну довідки на листок непрацездатності видавати коригуючий табель та протабелювати НН як хворобу. 2. Як бути з продовженням відпустки, адже можемо продовжувати відпустку на кількість днів хвороби, яка засвідчена у встановленому порядку (тобто при наявністі листа непрацездатності). Чи правильно я трактую: в даному випадку йдеться про перенесення відпустки на інший термін, адже немає гарантії, що працівник надасть у майбутньому лікарняний листок? Наперед дякую.

 Посмотреть ответ

Татьяна (24 Июнь 2021)

Доброго дня. Працюю на підприємстві з січня 2018 року. Штатний працівник. Поясніть, будь ласка, чи законна практика вираховування кількості днів щорічної відпустки залежно від місяця, коли працівник влаштувався на роботу, і при цьому незалежно від стажу роботи на даному підприємстві? Тобто, якщо я хочу взяти повну відпустку у серпні, то мені кажуть, що від січня до серпня я напрацювала тільки на 14 днів відпустки. Виходить, що той, хто влаштувався на роботу навесні, може брати влітку повну відпустку. А той, хто взимку, то будь-якого року, хоч все життя пропрацювавши на одному місці, влітку може взяти тільки половину відпустки. Невикористаних або перебраних днів відпусток за попередні роки в мене немає. Чи маю я право піти у відпустку на повний термін, передбачений законодавством та колдоговором, у серпні?

 Посмотреть ответ
← CtrlCtrl →
2 из 80

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх