Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Івано-Франківська. Офісний персонал, HR

ВНЗ Івано-Франківська. Офісний персонал, HR

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Інститут менеджменту та економіки "Галицька академія"

  Адрес: м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 227

  Факультети  Економічний: - облік і аудит; - фінанси і кредит; - економіка підприємства; - маркетинг. Інформаційно-природничий: - екологія; - туризм; - менеджмент. Електроніки і комп' ютерної техніки: - комп'ютерна інженерія; - програмна інженерія; - документознавство та інформаційна діяльність; - радіоелектронні апарати.

 • Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

  Адрес: м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15

  Факультети - автоматизації та комп'ютерних наук; - електрифікації та інформаційно-вимірювальних технологій; - економіки і підприємництва; - нафтогазопроводів; - управління та інформаційної діяльності; - управління галузевим і регіональним економічним розвитком; - архітектури туристичних комплексів; - газонафтопромисловий; - геологорозвідувальний; - інженерно-екологічний; - механічний; - механіко-технологічний.

 • Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника

  Адрес: м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57

  Факультети - економічний; - історії і політології; - математики та інформатики; - іноземних мов; - філософський; - фізичного виховання і спорту; - мистецтв; - природничих наук; - туризму і менеджменту; - фізико-технічний; - філології; - педагогічний інститут; - юридичний.

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

↑ Вгору