Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Запоріжжя. Офісний персонал, HR

ВНЗ Запоріжжя. Офісний персонал, HR

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Класичний приватний університет

  Адрес: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70б

  Факультети - інститут економіки; - інститут здоров'я, спорту та туризму; - інститут іноземної філології; - інститут журналістики і масової комунікації; - інститут управління; - інститут права ім. В. Стошиса

 • Азовський регіональний інститут управління Запорізького національного технічного університету

  Адрес: Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Дзержинського, 34/42

  Факультети - управління; - права та лінгвістики.

 • Таврійський державний агротехнологічний університет

  Адрес: Запорізька область, м. Мелітополь, просп. Б. Хмельницького, 18

  Факультети - механіко-технологічний; - енергетичний; - економічний; - обліку і фінансів; - агротехнологій та екології; - інженерії та комп’ютерних технологій.

 • Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького

  Адрес: Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Леніна, 20

  Факультети - природничі науки; - сільське господарство і садівництво; - фізичне виховання і здоров'я людини; - педагогічна освіта; - соціально-політичні науки; - гуманітарні науки; - мистецтво; - менеджмент і адміністрування; - економіка та підприємництво; - фізико-математичні науки; - системні науки та кібернетика.

 • Запорізький національний технічний університет

  Адрес: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 64

  Факультети - гуманітарні науки; - мистецтво; - економіка та підприємництво; - менеджмент та адміністрування; - електротехніка та електромеханіка; - металургія та матеріалознавство; - інформатика та обчислювальна техніка; - авіаційна та ракетно-космічна техніка; - радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв'язок; - інформаційна безпека; - транспорт і транспортна інфраструктура; - фізичне виховання і спорт і здоров'я людини; - культура; - соціально-політичні науки; - міжнародні відносини; -...

 • Запорізький національний університет

  Адрес: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

  Факультети - фізико-математичний; - системні науки та кібернетика; - економіка та підприємництво; - інформатика та обчислювальна техніка; - гуманітарні науки; - журналістики і інформації; - міжнародні відносини; - правознавство; - сільське господарство і лісництво; - природничі науки; - фізичного виховання; - культури; - педагогічна освіта; - мистецтво; - соціально-політичні науки.

 • Запорізька державна інженерна академія

  Адрес: м. Запоріжжя, пр-т Леніна, 226

  Факультети - будівництва та архітектури; - економіки та підприємництва; - електроніки; - енергетика та енергетичне машинобудування; - автоматика та управління; - інформатика та обчислювальна техніка; - менеджменту та адміністрування; - машинобудування та металообробка; - металургія та матеріалознавство.

 • Запорізька філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна"

  Адрес: м. Запоріжжя, вул. Волгоградська, 9

  Факультети - Комп'ютерна інженерія, - Психологія, - Соціологія.

 • Бердянський державний педагогічний університет

  Адрес: Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

  Факультети - інститут філології; - соціально-педагогічний; - початкової освіти та практичної психології; - фізико-математичний; - соціально-гуманітарний; - економічний; - технологій, інженерної та комп'ютерної графіки; - комп'ютерних технологій та систем; - естатичного та фізичного виховання.

 • Київський Інститут Бізнесу та Технологій (КІБіТ)

  Адрес: м. Київ, пров. Зоряний, 1/5

  Факультети факультет економіки: - облік та оподаткування; - фінанси, банківська справа і страхування факультет менеджменту: - менеджмент; - публічне управління і адміністрування факультет психології: - психологія

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме
↑ Вгору