Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. ВНЗ Житомира. Телекомунікації, зв'язок

  ВНЗ Житомира. Телекомунікації, зв'язок

  Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

  Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

  • Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова (НАУ)

   Адрес: м. Житомир, пр-т Миру, ЖВІ НАУ

   Факультети  Інформаційних та телекомунікаційних систем: - радіотехніка; - системна інженерія; - електротехніка та електротехнології; - безпека інформаційних та комунікаційних систем. Космічних та геоінформаційних систем і радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби: - радіоелектронні комплекси та системи озброєння і військової техніки спеціального призначення; - комплекси, системи та засоби автоматизації управління військами і озброєнням; - електротехнічні системи військового...

  • Житомирський державний технологічний університет

   Адрес: м. Житомир, вул. Черняховського, 103

   Факультети - інформаційно-комп'ютерних технологій; - обліково-фінансовий; - економіки та менеджменту; - інженерної механіки; - гiрничо-екологiчний; - обліково-фінансовий.

  Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

  Часто шукають

  ↑ Вгору