Невладение ПК обесценивает хороших специалистов. Институт информационного общества подвел первые итоги проекта «Информационные технологии для социальной реабилитации», проводимого в 2007 году совместно с Государственным центром занятости и компанией «Майкрософт Украина».
Программа преследовала цель научить людей, оставшихся без работы, как общаться с компьютером, а также способствовать развитию у них деловой инициативы. В 2007 году в ходе реализации проекта было открыто 5 новых центров обучения информационным технологиям для безработных Днепропетровской, Луганской, Ривненской и Львовской областей.
Общее число выпускников таких центров и слушателей, дополнительно привлеченных партнерскими негосударственными организациями, за прошедший год составило около 2700 человек.
Обучающимся преподаются расширенные навыки работы с компьютерной техникой и сетью Интернет. Программа подготовки адаптирована для слушателей разного уровня знаний. По завершении курса выпускники получают соответствующий сертификат, а также заносятся в базу данных, что позволяет информировать их о новостях проекта и возможных вакансиях.
В 2008 году планируется расширить географию проекта до восьми областей, а также привлечь новых партнеров из сферы бизнеса и негосударственных организаций.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».