Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. На допомогу HR

  Публікації "На допомогу HR"

  Сторінка 1 з 40

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як оцінити, чи добре ви справляєтеся з роботою

   19 березня 102

   Сьогодні на Jobs.ua розповідаємо, як зрозуміти, що ви насправді непогано справляєтеся з роботою, навіть якщо вам зовсім так не здається.

  • Як працювати з негативними відгуками про компанію

   6 лютого 209

   Сьогодні розбираємось на Jobs.ua, як працювати з негативними відгуками.

  • Як оцінити навички активного слухання

   16 листопада 2021 185

   Нечасто зустрінеш співрозмовника, який вміє по-справжньому вислухати. Найчастіше як буває: ми або не надто розуміємо, про що говорить наш співрозмовник, або банально не чуємо його, бо нам кортить самим висловитися. Прокачуючи навички активного слухання, ми можемо навчитися усувати ці та багато інших проблем в міжособистісній взаємодії.

  • Процес рекрутингу в компаніях

   10 липня 2021 412

   Важливо, щоб рекрутер завжди був присутній на кожному з етапів співбесіди, та знайома людина, що допоможе вести співбесіду та підкаже наразі виникнення складних ситуацій.  • П’ять робочих способів утримати співробітника

   29 травня 2021 266

   Якщо помітили ознаки, що співробітник готується до звільнення, а відпускати його не хочете - час продумати стратегію його утримання.

  • Що робити, якщо немає відгуків на вакансію від здобувачів

   21 грудня 2020 546

   Створення привабливої вакансії – не таке вже й просте заняття, як може видатися на перший погляд. Не кожен фахівець зможе впоратися з цим завданням. Щоб створити цікаву вакансію, потрібен не лише аналітичний підхід, а й творчий.

  • Як вирахувати коефіцієнт ефективності HR-відділу

   25 травня 2020 534

   Суто класичні фізичні формули вираховування коефіцієнту корисної дії не завжди працюють у певних напрямках, що існують у вашому бізнесі

  • Десять заповідей для HR менеджера

   18 лютого 2020 476

   Human Research manager (HR-менеджер), або аналітик з персоналу – це керівник трудових ресурсів, якому знайдеться місце у будь-якій успішній компанії. На сьогоднішній день це сучасна, цікава, добре оплачувана посада. Її може виконувати як сам керівник підприємства за сумісництвом, так і окремо найманий професійний співробітник компанії. Безсумнівно, HR-директор добре знає, що він робить, а ще краще, що робити його підлеглим. В іншому випадку про гідну зарплату і високі досягнення годі й фантазувати

  • Найкращий час для співбесіди

   15 грудня 2019 580

   Запрошуючи на співбесіду здобувачів, менеджерам з персоналу необхідно чітко продумати всі деталі зустрічі. Інколи, навіть незначні моменти можуть грати важливу роль у пошуку найкращого спеціаліста на вакансію. Наприклад, час співбесіди інколи має критичне значення для пошуковців, тому назначаючи співбесіду на певний час, треба враховувати не тільки потреби здобувачів.

  • Чому спеціалісти не йдуть далі випробувального терміну

   30 листопада 2019 420

   Випробувальний термін - важливий етап працевлаштування, який вирішує долю спеціалістів. Це гарна можливість як для роботодавця, так і для здобувача дізнатися на скільки підходять вони один одному. Саме тому не всі спеціалісти проходять випробувальний термін та працевлаштовуються. Але що справді заважає їм пройти повністю випробувальний термін, та що стає причиною відмови від вакансії? На це питання нам допомогли дати відповідь історії про власний досвід HR-ів.


  Ctrl →
  1 з 40

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору