Компании продолжают увольнять работников, несмотря на начавшийся рост японской экономики после самой сильной за последние несколько десятилетий рецессии.
Состояние экономики является ключевым вопросом предвыборной кампании.
Согласно опросам общественного мнения, правящая Либерально-демократическая партия, которая находится у власти с коротким перерывом 53 года, может потерпеть поражение.
Сообщение о том, что безработица в стране возросла до самого высокого уровня со времен Второй мировой войны, станет сильным ударом для премьер-министра Таро Асо.
По данным за июль, число безработных достигло 3,59 млн человек. Это на миллион больше, чем в прошлом году.
Формально Япония вышла из рецессии, но многие семьи улучшений своего положения пока не чувствуют.
Статистика показывает также падение в июле потребительских цен на 2,2% по сравнению с июлем прошлого года - это самое резкое падение за всю историю страны.
После того, как в начале 1990 годов закончился спекулятивный бум с ценами активов, Япония никак не могла выйти из цикла дефляции. Жители страны не торопились приобретать товары, ожидая дальнейшего снижения цен, и это привело к застою в экономике.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?