Дивлячись сьогодні на можливості, що пропонує сучасний цифровий світ допомагаючи людству адаптуватися до нових умов ізоляції, не можна не радіти своєчасності розвитку технологій. Тож саме завдяки високотехнологічним досягненням, перехід на віддалену роботу став не лише можливим для майже кожної людини, але й максимально комфортним.
Новий портал, що було створено Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, та який було активовано днями, містить відповіді на головні питання, як діяти бізнесам в умовах карантину та відповідних обмежень. На цьому ресурсі (https://sme.gov.ua/covid19/) зібрано всю актуальну інформацію, щодо змін та новин, які відбулися у відповідних законах країни та стосуються ведення бізнесу. Зокрема, там можна знайти роз’яснення «податкових канікул» й інформацію про державне кредитування бізнесу.
Розробники вирішили надати доступ всім підприємцям саме до офіційної інформації. Щоб допомогти бізнесменам та роботодавцям уникнути помилок та порушень. Також, ресурс містить чимало корисних порад щодо ведення бізнесу у період кризових ситуацій, рекомендації до створення онлайн-версії своєї справи, посилання на корисні бізнесменам курси та семінари.
У той самий час, американський ресурс reviews.org пропонує заробляти сидячи вдома та дотримуючись карантину. При цьому, заробляти досить непогано та незвично комфортно. Так, ресурс, що є рекомендаційним у напрямку послуг для приватних осель, господарств та дозвілля, пропонує усім бажаючим громадянам Сполучених Штатів пройти відбір, та потрапити до 10 учасників, що мають виконувати необхідну роботу.
Сама робота полягає у тому, щоб дивитися анімаційні та художні серіали та кінострічки за допомогою сервісного ресурсу «Disney plus», отримуючи за це платню. У десятку мають потрапити знавці та фанати кінопродуктів відповідної компанії, яким заплатять не лише підпискою протягом року на цей популярний канал, а й подарять кредитні картки на суми у 200 доларів США, які людина може використати на власний розсуд.
Американці, що вважають себе фахівцями з диснеївської анімації можуть просто надіслати електронного листа на адресу ресурсу та бути обраними випадковим способом за допомогою спеціальної програми.
Спосіб, як зробити віддалену роботу більш продуктивною, знайшли бельгійські розробники офісних додатків. Вони створили програму, що імітує звуки офісу та створює звичну для класичних офісних працівників, атмосферу. Але, при цьому такий фон не містить «голосу боса, який кричить на тебе», зауважили творці додатку.
За їх словами, після численних опитувань. Вони дійшли висновків, що для більшості працівників, які змушені пристосуватися до роботи з дому, головною проблемою є сприйняття домашньої обстановки такою, у якій є змога працювати. Можливість маскувати «зайві звуки», що відволікають більш комфортними для себе, на думку розробників має позитивно вплинути на зосередженість людини та допомогти більш ефективно працювати у новій обстановці.
Рівень гучності звуку та вибір різних шаблонів дозволяють створити необхідний та знайомий фон. Серед запропонованих варіантів є все, від звуку олівця, що креслить по паперу до стуку клавіатури та гудіння принтерів.
Тож всі умови, здається є, й людині залишається лише зосередитися на нових умовах та вдало працювати.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».