Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Світова практика

  Публікації "Світова практика"

  Сторінка 1 з 12

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як зміниться дизайн офісів після пандемії коронавірусу

   17 лютого 131

   Пандемія COVID-19 змінила наш світ, усвідомлюємо ми це ні. Зміни торкнулися усіх сфер нашого життя. Не обминули вони питання організації робочого простору.

  • Світовий ринок праці "ризикує" стати максимально віртуальним

   28 листопада 2020 366

   Згідно результатів дослідження, більш ніж 89% претендентів, обов’язково витрачають власний час, щоб знайти максимальну інформацію про роботодавця

  • Секрети ефективних переговорів від колишнього співробітника ФБР Кріса Восса

   29 жовтня 2020 212

   На роботі, та й у повсякденному житті, успішні стосунки з іншими людьми залежать від нашого вміння домовлятися. Але досить часто ми не з того боку підходимо до процесу ведення переговорів. Кріс Восс у своєму бестселері «Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» розкриває секрети ефективних перемовин, набутих і опрацьованих ним під час служби у Федеральному Бюро Розслідувань.

  • Особливі якості видатних людей

   9 вересня 2020 156

   Двадцять років науковці вели дослідження щодо складової успіху людини. Це й аналітичні дані коучингу високої результативності, й великі дані про успішних людей в усьому світі, отримані через опитувальники, структуровані інтерв'ю та професійні методи оцінки. Прийшли до висновку, щоб стати успішним у вибраній сфері діяльності, необхідно володіти відповідними конкретними якостями. Тоді досягнете в довгостроковій перспективі процвітання і благополуччя.

  • Кілька кращих фільмів про пошук роботи

   22 серпня 2020 158

   У період тривалого працевлаштування найкращим засобом для зняття стресу буде перегляд фільмів, тим чи іншим чином пов'язаних з темою пошуку роботи. Jobs.ua підготував для вас невеличку добірку з кращих фільмів. Ці фільми, кожен в так чи інакше, дають можливість подивитися на пошук роботи з іншого боку і розділити свої власні почуття й емоції разом з головними героями.

  • Як виглядатиме віддалена робота в майбутньому

   11 червня 2020 360

   Вже в найближчі десятиліття дистанційна робота буде організована зовсім по-іншому, ніж ми звикли. Навіть теперішня ситуація з пандемією дала можливість людству переосмислити багато важливих моментів в сфері наших відносин, спілкуванні, а також в сфері робочих стосунків.

  • Діджиталізація відаленної роботи: як проистосовується світ

   9 квітня 2020 304

   Тож всі умови, здається є, й людині залишається лише зосередитися на нових умовах та вдало працювати

  • Екзоскелетом по безробіттю: світова практика

   18 грудня 2019 239

   Масове виробництво таких пристроїв ініціювала одна сімейна компанія з Японії

  • Світовий ринок праці: трохи нового та несподіваного

   1 жовтня 2019 642

   Ринки праці інших країн вже модернізуються та, іноді, навіть дивують нетиповими випадками

  • Про ефективний та неефективний фріланс

   29 серпня 2019 395

   Найбільш високі результати демонстрували ті фрілансери, які мали змогу обирати де їм працювати, та періодично робили свої справи то вдома, а то й на «закріпленому» за ними робочому місці.

  Ctrl →
  1 з 12

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору