Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Світова практика

  Публікації "Світова практика"

  Сторінка 1 з 13

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Плюси та мінуси чотириденного робочого тижня

   21 лютого 300

   У Європі та США все більше придивляються до чотириденного робочого тижня. Виявляється, скорочення робочого тижня не призводить до втрати продуктивності, і все ж певні нюанси тут є. Які саме, читайте в статті від Jobs.ua.

  • Роботи-помічники: чи забирають вони робочі місця у людей чи все-таки ні?

   7 лютого 518

   В одній з польських лікарень майбутнє уже настало: в «робочий штат» прийняли декількох роботів. То чи забирають такі ро́боти-помічники робочі місця у людей чи все-таки ні? Давайте з’ясуємо разом із Jobs.ua.

  • Бізнес і ментальність японців: чому для них стабільність важливіша прибутку?

   3 лютого 181

   Японія століттями була закритою для європейців країною. Ізоляція від усього світу зробила японців унікальними у багатьох відношеннях. Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує вам розібратися у такому цікавому питанні, як співвідноситься ментальність японців з веденням бізнесу, і чому для них стабільність важливіша прибутку.

  • Як креативно наймати людей на роботу

   5 грудня 2021 241

   Креативні вакансії часто потребують креативних тестових завдань, але хто сказав, що технічні вакансії не можна подавати креативно? Ми спробуємо вам допомогти в вирішенні цього завдання.

  • Молодь і фермерська робота – як зацікавити перших другим?

   8 жовтня 2021 275

   Давайте на прикладі французьких фермерів розглянемо разом із Jobs.ua, як вони намагаються зацікавити молодь своєю благородною працею.

  • Як підприємливі американці на дистанційці заробляють в рази більше

   23 серпня 2021 328

   Підприємливі і кмітливі американці, які перейшли на віддалену роботу, примудряються суміщати кілька робіт одночасно, через що їхні прибутки значно виросли. А чому б і не поєднувати дві роботи, якщо є така можливість? Про переваги такої діяльності, її вигоди і деякі лайфхаки – дізнайтеся разом із Jobs.ua.

  • Скорочений робочий тиждень – це можливо!

   14 липня 2021 300

   Ісландці люблять здивувати. П’ять років тому вони сенсаційно перемогли збірну Англії на Євро-2016, а тепер вони заявляють, що їхній масштабний експеримент зі скороченим робочим тижнем завершився «небувалим успіхом». В чому полягала суть експерименту, які його результати – читайте разом з Jobs.ua.

  • Горизонтальна ієрархія на прикладі ІТ-компанії 10Pines

   7 травня 2021 271

   Уявіть компанію, яка не має гендиректора і керівників різних рангів, натомість всі рішення приймаються разом усією командою. В світі мало хто практикує подібну організаційну структуру, бо вона теж, на жаль, не позбавлена певних недоліків.

  • Досвід акторки Джессіки Альби в бізнесі: які уроки можна видобути для себе?

   19 квітня 2021 261

   Jobs.ua підготували для вас короткий екскурс в бізнес-досвід відомої голлівудської акторки Джессіки Альби

  • Як зміниться дизайн офісів після пандемії коронавірусу

   17 лютого 2021 298

   Пандемія COVID-19 змінила наш світ, усвідомлюємо ми це ні. Зміни торкнулися усіх сфер нашого життя. Не обминули вони питання організації робочого простору.


  Ctrl →
  1 з 13

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору