Это сделано по предложению украинской стороны, сообщил журналистам сегодня на брифинге руководитель пресс-службы Министерства иностранных дел Украины Василий Кирилич.
Он уточнил, что такая договоренность была достигнута в ходе украинско-итальянских переговоров по консульско-правовым вопросам, которые состоялись в Киеве 17-18 ноября.
Кроме того, по его словам, в результате переговоров от итальянской стороны получен четкий сигнал о поддержке Украины в дальнейшем продвижении переговоров о безвизовом режиме с Европейским Союзом, которые были официально учреждены в Брюсселе 29 октября.
Делегации также обсудили состояние выполнения соглашения между Украиной и ЕС об упрощении оформления виз.
Отмечая позитивные тенденции относительно уменьшения в последнее время количества жалоб от украинских граждан на процедуру оформления или необоснованного отказа в выдаче виз посольством Италии в Киеве, украинская сторона в то же время подчеркнула необходимость строгого соблюдения итальянской стороной положений соглашения.
В связи с этим итальянской делегации была передана памятная записка о наиболее характерных нарушениях соглашения, сказал Кирилич.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?