UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Новини України і світу
 4. Новини
 5. Дождь и снег вернутся в Украину 7-9 февраля

Дождь и снег вернутся в Украину 7-9 февраля

4.02.2013 20684

Директор Украинского гидрометеорологического центра Николай Кульбида сообщил, что по прогнозам Гидрометцентра, до 6 февраля в большинстве регионов осадки приостановятся, но уже 7-9 февраля снова возобновятся.

Кроме того, по его словам, 4-6 февраля интенсивных осадков в Украине не ожидается, лишь в западных и южных областях пройдут умеренные осадки в виде мокрого снега, а иногда дождя.

7-9 февраля в связи с перемещением циклона с Балкан ожидается выпадение мокрого снега в западных областях. Время в центральных и северных регионах содержаться снежная и дождливая погода.

Температура в эти дни в западных областях будет колебаться в пределах -3 ... -8 °С ночью, а днем около 0 °С, в южных, восточных и частично центральных областях температура составит +1 ... +6 °С ночью, + 4 .... +9 °С днем. В центральных регионах Украины температура ночью около 0 °С, днем +1 ... +5 °С. Начиная с 10 февраля ожидается небольшое понижение температуры.


Читайте также:
«Эпидемия смертельно опасного для украинцев гриппа»

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору