26 октября в Полтаве задержаны двое наркозависимых, которые требовали у людей деньги за не привлечение к уголовной ответственности представляясь милиционерами.
Схема преступников была простой — мужчины прислушивались к разговорам прохожих, а затем использовали услышанное для запугивания своих жертв. Интересно, что у мошенников не было ни милицейской формы, ни удостоверения.
Одним из последних пострадавших стал грузчик, товарища которого арестовали за кражу. Мошенники представились оперативниками и пригрозили арестовать грузчика как сообщника, если он не заплатит 2 тысячи гривен. Мужчина согласился заплатить, но давать "отступные" пришел вместе с настоящими милиционерами. Как выяснили правоохранители, псевдомилиционерами были наркозависимые.
Точное количество пострадавших от действий задержанных пока неизвестно. Тем более, что много обманутых не решаются обратиться в милицию.
Против мошенников уже возбудили уголовное дело. За самовольное присвоение властных полномочий им грозит до 3 лет ограничения свободы.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.