UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Прийом на роботу
  5. Если вам предстоит работать в женском коллективе.

Если вам предстоит работать в женском коллективе.

4.12.2008 775

Не стоит забывать, что как бы не улыбались вам новые коллеги по работе, держите с ними "ухо востро". В первую очередь, прийдя в женский коллектив, внимательно осмотритесь. Хорошо бы определить, кто лидер. Ведь далеко не всегда это начальник. Лучше всего будет занять наблюдательную позицию.

В любом сложившемся обществе уже существуют негласные законы и правила. Не пытайтесь навязать свои. Особенно в первые дни. Постарайтесь больше слушать и поменьше говорить. Зачем терять время на пустые разговоры? Ведь вам предстоит разобраться с должностными обязанностями.

Не избегайте коллективных мероприятий. Это поможет расположить к себе сотрудниц. Для установления контакта рассказывайте о себе немного и только, когда вас спрашивают. Ведь чрезмерная открытость может дать повод для сплетен. Впрочем, как и излишняя замкнутость.

Пусть пройдет время адаптации. И сотрудницы к вам привыкнут. Уже не так явно будут заметны возможные недостатки или неудачи. Возникшие конфликты старайтесь решать сразу. Впрочем, на работе надо заниматься делом, а не выяснять отношения. Настройтесь позитивно на работу и общение.

И давайте жить дружно!

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Вгору