Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Прийом на роботу

  Публікації "Прийом на роботу"

  Сторінка 1 з 11

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Нова Пошта шукає нових співробітників

   28 березня 148

   Через зростання попиту на доставку в умовах карантину, Нова Пошта оголосила про додатковий набір 2000 співробітників по всій Україні. Зокрема, на вакансію кур'єра, що допоможе людям отримати потрібні їм продукти харчування, ліки, засоби індивідуального захисту.

  • Хитрощі успішної співбесіди

   19 січня 201

   Стати найкращим кандидатом на привабливу вакансію мріє кожен, хто шукає роботу. Проте показати свою компетентність, випромінювати впевненість, підкреслити перспективність не так вже й легко. Часто страх та хвилювання беруть гору, і тоді всі зусилля зводяться нанівець.

  • Як визначити атмосферу в новому колективі?

   27 грудня 2019 236

   Коли ми погоджуємося на нову роботу, то перш за все думаємо про те, що доведеться робити або ким треба бути. Чи достатньо цього? Відповідь можна знайти у статті.

  • Вік роботі не завада

   9 грудня 2019 187

   Працювати в молодому колективі треба вчитися, особливо консерваторам, які часто закриті до всього нового. Якщо ви так само помічаєте за собою проблемність у спілкуванні з молоддю в вашому колективі, якщо хочете навчитися гармонічно співіснувати з молоддю, то наші поради стануть вам допомогою в цьому

  • Що враховувати, перед працевлаштуванням

   17 березня 2019 205

   Ніщо так не підіймає самовпевненість спеціаліста, як запрошення на нове місце роботи або пропозиція працевлаштування. Це, звісно, дуже приємна новина, але спеціалісти з питань працевлаштування не рекомендують одразу кидатись на запрошення работодавця, а радять взяти трохи часу на обдумування пропозиції, навіть якщо у вас більше немає запрошень. Цей додатковий час допоможе вам прийняти цілком вірне рішення і зважити всі «за», та «проти».

  • П’ять ознак того, що вам хочуть запропонувати роботу?

   18 грудня 2018 298

   Будь-який спеціаліст за результатами співбесіди хоче бути обраний роботодавцем. Але ніхто із здобувачів, приходячи на співбесіду, не може сказати який буде результат цієї зустрічі та чи запропонують йому вакансію. HR-спеціалісти стверджують, що існують певні ознаки в поведінці роботодавця, які можуть означати, що вам запропонують цю вакансію. В цій статті ми спробуємо розкрити ознаки того, що вам буде запропонована ця робота.

  • О поиске работы летом

   26 червня 2018 829

   Существует теория, что поиски работы летом обычно проходят безрезультатно, а все потому, что HR прекращают поиски рабочего персонала на летний период. Время отпусков не без причины считается непродуктивным. Любой работник хочет успеть отдохнуть и набраться сил на новый рабочий год. Как же стоит поступить соискателю, если поиск работы припал на летний период?

  • Почему так трудно найти работу?

   20 грудня 2017 1687

   Если провести опрос большинства соискателей в Украине, то можно сойтись на мнении что на рынке труда достаточно сложно найти работу. Ежедневно рекрутинговый сайт Jobs.ua пополняется новыми свежими вакансиями от прямых работодателей, но проблема остается проблемой. Сегодня мы попытаемся понять, почему так происходит и попытаемся помочь справиться с некоторыми из них.

  • Самый большой страх квалифицированного специалиста – выбор неподходящей компании

   8 листопада 2017 556

   Квалифицированный специалист в любой компании и любой сфере деятельности – ценный работник, который приносит прибыль и тем самым делает большой вклад в достижения компании. Именно поэтому увольнение квалифицированного работника является большой потерей для всей компании и больших страхом для начальства. А вот для квалицированного соискателя большим страхом является выбор неподходящей компании.

  • "Сезонная работа 2017": кто нужен и чего опасаться

   20 червня 2017 930

   В этом году украинский рынок труда проявляет не свойственную ему «летнюю активность».

  Ctrl →
  Стр. 1 з 11

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають:

  ↑ Вгору