Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Прийом на роботу

  Публікації "Прийом на роботу"

  Сторінка 1 з 12

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Випадки, коли краще відхилити пропозицію про роботу

   11 грудня 2020 313

   Не завжди щастить розшукати пристойну роботу швидко і без зусиль. Безплідні намагання знайти достойну роботу викликають відчай, що, в свою чергу, може призвести до того, що людина вхопиться за будь-яку пропозицію… про яку потім глибоко пошкодує.

  • Обов’язкові дії роботодавця, перш ніж допустити нового працівника до роботи

   27 жовтня 2020 269

   Розглянемо разом з Jobs.ua, яких кроків потрібно дотримуватися, щоб прийняти працівника на роботу згідно чинного законодавства, а також які фінансові санкції чекають на порушників Кодексу законів про працю.

  • Отримали перше запрошення на працевлаштування: чи погоджуватися відразу

   3 вересня 2020 212

   Після того як ви вислали резюме разом з супровідним листом, успішно пройшли співбесіду в кілька етапів, як результат отримали бажане й очікуване запрошення на роботу. Однак, фахівці-коуочі радять не поспішати радіти позитивному результату. Чому? Дізнаймося далі.

  • Навички, які цінують роботодавці в кандидатах

   28 серпня 2020 302

   Для того, щоб бути впевненими в успішному проходженні співбесіди, ви повинні не тільки знати, які навички шукають рекрутери в кандидатах, а й володіти ними досконало. Разом з jobs.ua визначимо ці навички й проаналізуємо, чому вони так необхідні тим, хто шукає роботу.

  • Як позбутися страху не знайти роботу?

   19 серпня 2020 189

   Здавалося б, яке відношення почуття страху має до роботи? Виявляється – безпосереднє. Відчуття необхідності в отриманні нової роботи викликає у більшості претендентів насамперед почуття страху. Як не дивно в основі того, що пошук роботи завжди закінчується успішно і здобувач отримує роботу, лежить саме почуття страху не знайти роботу, і воно є сильним мотивуючим фактором.

  • Не беруть на роботу - неочевидні причини

   31 липня 2020 479

   У кожного з нас настає момент, коли потрібно шукати роботу. Буває, співбесіда проходить вдало, але пропозиція зайняти заповітну посаду не надходить. Чому? У кожної компанії є список причин, за якими співробітник гарантовано отримає відмову. Вони не завжди очевидні.

  • Тестове завдання для кандидата: ідеальний шанс чи пастка?

   1 липня 2020 214

   Краще один раз побачити людину в ділі, ніж сто разів почути про її неймовірні можливості. Саме цього принципу дотримуються роботодавці, які відкривають нові вакансії. Красиво написане резюме та успішна співбесіда не гарантують стовідсоткового працевлаштування. Саме тому в Україні активно шириться практика виконання тестового завдання потенційним співробітником

  • Чим пояснити велику перерву в робочому стажі

   3 червня 2020 225

   Причин для перерви в трудовому стажі може бути велика кількість, але в більшості випадків у людей рано чи пізно виникає необхідність шукати нову роботу. І ось тут виникає питання: «Чи не стане це перешкодою у процесі пошуку?»

  • Нова Пошта шукає нових співробітників

   28 березня 2020 285

   Через зростання попиту на доставку в умовах карантину, Нова Пошта оголосила про додатковий набір 2000 співробітників по всій Україні. Зокрема, на вакансію кур'єра, що допоможе людям отримати потрібні їм продукти харчування, ліки, засоби індивідуального захисту.

  • Хитрощі успішної співбесіди

   19 січня 2020 362

   Стати найкращим кандидатом на привабливу вакансію мріє кожен, хто шукає роботу. Проте показати свою компетентність, випромінювати впевненість, підкреслити перспективність не так вже й легко. Часто страх та хвилювання беруть гору, і тоді всі зусилля зводяться нанівець.


  Ctrl →
  1 з 12

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору