Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Прийом на роботу

  Публікації "Прийом на роботу"

  Сторінка 1 з 13

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Чому ідеального резюме недостатньо для працевлаштування

   19 травня 74

   Jobs.ua знає, що саме впливає на рішення роботодавця взяти вас на роботу і з радістю з вами поділиться.

  • Хто такі джоб-джампери

   31 січня 221

   Хто такі джоб-джампери, особливості їхнього ставлення до кар’єрного росту, як таким працівникам не провалити важливу співбесіду – ці та інші питання обговоримо в даній статті.

  • Follow-up лист після співбесіди: що це і як його писати

   27 січня 237

   Змоделюємо ситуацію: ви побували на співбесіді – офлайн чи онлайн, неважливо, – і взялися очікувати на зворотний зв’язок. Виникає питання – що робити далі? Пасивно чекати чи спробувати проявити ініціативу? Якщо вам не хочеться сидіти, склавши руки, маємо для вас наступну пораду, а саме написання так званого follow-up листа.

  • Як влаштуватися в ІТ-компанію

   21 грудня 2021 253

   Пропонуємо в цій статті розібратися, на що саме звернути увагу, якщо ви прагнете влаштуватися в ІТ-компанію.

  • «Працівники-бумеранги»: з комфортом повернутися на попереднє місце роботи

   12 листопада 2021 282

   Трапляється так, що працівник звільняється з однієї компанії, щоб влаштуватися в іншу, з вигіднішими умовами праці, або ж розпочинає власну справу. А потім через деякий час щось не зростається, і він повертається на попереднє місце роботи. Портал Jobs.ua пропонує розглянути, що спонукає таких працівників полишати роботу, і як з комфортом повернутися на своє колишнє робоче місце.

  • Ознаки того, що ви працевлаштувалися в гідну компанію

   22 липня 2021 319

   Нікому з нас не хочеться згаяти безцінний час свого життя в компанії, у якій не цінують своїх працівників. Тому давайте виділимо ті характерні ознаки, які свідчать про те, що ви працевлаштувалися в гідну компанію.

  • Випадки, коли краще відхилити пропозицію про роботу

   11 грудня 2020 419

   Не завжди щастить розшукати пристойну роботу швидко і без зусиль. Безплідні намагання знайти достойну роботу викликають відчай, що, в свою чергу, може призвести до того, що людина вхопиться за будь-яку пропозицію… про яку потім глибоко пошкодує.

  • Обов’язкові дії роботодавця, перш ніж допустити нового працівника до роботи

   27 жовтня 2020 387

   Розглянемо разом з Jobs.ua, яких кроків потрібно дотримуватися, щоб прийняти працівника на роботу згідно чинного законодавства, а також які фінансові санкції чекають на порушників Кодексу законів про працю.

  • Отримали перше запрошення на працевлаштування: чи погоджуватися відразу

   3 вересня 2020 337

   Після того як ви вислали резюме разом з супровідним листом, успішно пройшли співбесіду в кілька етапів, як результат отримали бажане й очікуване запрошення на роботу. Однак, фахівці-коуочі радять не поспішати радіти позитивному результату. Чому? Дізнаймося далі.

  • Навички, які цінують роботодавці в кандидатах

   28 серпня 2020 690

   Для того, щоб бути впевненими в успішному проходженні співбесіди, ви повинні не тільки знати, які навички шукають рекрутери в кандидатах, а й володіти ними досконало. Разом з jobs.ua визначимо ці навички й проаналізуємо, чому вони так необхідні тим, хто шукає роботу.


  Ctrl →
  1 з 13

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору