UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. На роботі
  5. Флирт на работе: психологи узнали, к чему он ведет

Флирт на работе: психологи узнали, к чему он ведет

3.05.2012 1425
Удачно выйти замуж, окрутив босса - так могут лишь единицы. Недавно ФИНАНСЫ публиковали рейтинг секретарш, которые стали женами своих начальников. Но остальной массе офисных работников о таком не стоит и мечтать, уверены психологи.

Британские ученые доказали, что мужчин заставляет флиртовать скука и нехватка «эмоционального интеллекта». Кроме того, улыбки и подмигивания коллегам никак не помогают в продвижении по карьерной лестнице.

"Есть весомые доказательства того, что стереотип о помощи флирта в карьеры не имеет под собой веских оснований", - утверждает психолог Эдриан Бэнкс.

Об этом говорится в двух исследованиях, проведенных учеными из университета Суррея и представленных на ежегодном съезде британских психологов, пишет The Daily Mail.

В целом было опрошено более 200 женщин и мужчин, работающих в офисах. Их спросили, флиртуют ли они на работе, а также, удовлетворены ли они своей жизнью и работой в частности. В ходе опроса выяснилось, что мужчины прибегают к флирту на рабочем месте только лишь от скуки. К тому же такие мужчины продемонстрировали более низкий показатель "эмоционального интеллекта": умения понимать эмоции других и контролировать свои собственные.

Ученые также развеяли устоявшееся мнение, что при помощи удачного флирта можно улучшить свою карьеру. Поскольку заигрывать способны лишь недовольные работой и скучающие типы, они навряд ли могут подтолкнуть коллег-женщин к желаемым профессиональным высотам.

Читайте також

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.


Часто шукають

↑ Вгору