Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. На роботі

  Публікації "На роботі"

  Сторінка 1 з 118

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Представники творчих професій: як залишатися в тонусі попри війну?

   16 травня 111

   Дизайнерам, контент-менеджерам та іншим творчим людям потрібно постійно генерувати нові ідеї, бо це основна складова їхньої професії. Але як зібратися з думками, коли в країні війна і тривожні новини змінюють одна одну? Портал з працевлаштування Jobs.ua спробував розібратися, як представникам творчих професій залишатися в тонусі попри війну.

  • Як не перепрацьовувати на фрілансі?

   10 травня 96

   Велика кількість завдань означає значно більше грошей, які ви заробите, вклавшись вчасно у всі дедлайни. Але водночас це є найкоротший шлях, який веде до перевтоми і стресу. Тому давайте поговоримо в цій статті, як не перепрацьовувати на фрілансі.

  • War-work balance – як продовжувати роботу, якщо в країні війна?

   5 травня 96

   Здається, з 24 лютого триває один нескінченний жахливий день, в який нашу країну занурили «сусідоньки», які «ніколи ні на кого не нападають». І якщо вас всерйоз турбує питання, як продовжувати роботу, якщо в країні війна – можливо, викладені нижче поради допоможуть впоратися із щоденною тривогою та невизначеністю.

  • Як зробити роботу з дому комфортнішою

   26 квітня 153

   Полюбляєте працювати з дому, і робота в піжамі та з ноутбуком на колінах приваблює вас більше, ніж галасливий офіс? Тоді ця стаття для вас. А якщо ви змушені працювати віддалено, бо так наразі склалося ваше життя – в такому випадку поради, як зробити роботу з дому комфортнішою, будуть ще актуальніші та доречніші.

  • Бійцям «офісного фронту»: як не втрачати продуктивність?

   4 квітня 200

   Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує вашій увазі важливі рекомендації, як не втрачати продуктивності офісним працівникам під час війни.

  • Що таке кранчі на роботі та як їх уникати?

   30 березня 147

   Чому виникають кранчі на робочому місці серед працівників?

  • Що робити за годину до кінця робочого дня?

   22 березня 116

   Розглянемо в цій статті декілька ідей, які допоможуть продуктивно завершити робочий день.

  • Негативні емоції на роботі – як давати їм раду?

   16 лютого 187

   Пропонуємо з’ясувати разом із Jobs.ua, як не давати своєму негативу розгулятися на робочому місці.

  • Типи ролей у команді та їх значення

   2 лютого 192

   Один у полі не воїн. Відомий фразеологізм прямим текстом говорить про те, що для успішної реалізації будь-якого проєкту потрібна команда. Оскільки типи ролей у команді бувають різні, для успішної роботи над проєктом знадобляться люди з різним набором професійних та особистих якостей.

  • Як повернутися в робочі будні без зайвого стресу

   9 січня 280

   Свята позаду, а це значить, час повертатися до робочих буднів. Саме тому так важливо швидко повернути себе до робочого стану без зайвого стресу та відновити робочі процеси.


  Ctrl →
  1 з 118

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору