Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. На роботі

  Публікації "На роботі"

  Сторінка 1 з 115

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як уникнути пасток офісного маніпулятора

   4 лютого 154

   Нещодавно Jobs.ua писали, за якими ознаками розпізнати офісного маніпулятора. А зараз давайте поговоримо, як з успіхом уникати пасток недобросовісних колег і як протистояти їхнім психологічним і словесним трюкам.

  • ​Ознаки того, що начальник вас недолюблює, і що з цим робити

   27 січня 199

   Що робити у таких ситуаціях, коли варіант зміни роботи не є для людини реальним рішенням?

  • Як завоювати повагу на роботі

   23 січня 272

   Доволі часто, люди самі того не бажаючи роблять певні речі та вдаються до поведінки, яка нівелює усі заслуги та професійні здібності

  • ​Як змусити себе працювати

   20 грудня 2020 206

   Протидіяти небажанню узятися за те, що потрібно зробити - можна, й це доволі просто, якщо, звичайно, людина бажає позбутися прокрастинації

  • Поради, як стати чудовим працівником

   4 грудня 2020 227

   Компанії люблять старанних працівників, на яких можна покластися, яким можна довірити найвідповідальнішу роботу. Та й у житті може трапитися що завгодно – компанія, в якій працюєте сьогодні, може перестати існувати завтра. Отримати блискучі рекомендації дозволять наступні поради від Jobs.ua, як стати чудовим працівником.

  • Як відпочити під час завалу на роботі

   24 листопада 2020 199

   Абстрагування від завдань та роботи, навіть на незначний час у 5-10 хвилин, допомагає працівнику повернутися до роботи, отримавши нові сили

  • Поради, як встигати все на роботі

   8 листопада 2020 211

   Таємницю перетворення на Супермена, ми розкривати поки не маємо права, але де-кілька порад, залюбки пропонуємо у якості рекомендацій

  • Як зберегти лад на робочому столі

   5 листопада 2020 195

   Захаращений робочий стіл – це наче неприбрана квартира. При одному погляді на нього знижується бажання ефективно попрацювати, не кажучи вже про бажання змінювати світ. А про те, щоб швидко віднайти щось на ньому, й годі говорити. Тож поговоримо про те, як зберегти лад на робочому столі.

  • Корисна звичка: правильний перепочинок

   24 жовтня 2020 238

   Аби життя було насиченим і щасливим, а робота – продуктивною, зверніть увагу на корисні звички. З початком нового тижня звикайте до нової корисної звички. Разом з jobs.ua пропонуємо спробувати навчитися робити перепочинок.

  • Як запобігти погіршенню ментального здоров’я працівників в умовах пандемії

   19 жовтня 2020 211

   Карантинні заходи, які запроваджені в усьому світі з метою запобігання пандемії COVID-19, мають також зворотній бік. Вони негативно впливають на світову економіку і ведення бізнесу, а також негативно відбиваються на ментальному здоров’ї кожної людини.

  Ctrl →
  1 з 115

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору