Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. На роботі

  Публікації "На роботі"

  Сторінка 1 з 112

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Десять поганих звичок на роботі

   29 квітня 114

   Колектив, у якому робота стає плідною, а співробітники об’єднуються у команду однодумців – це справжня перемога. До такого стану прагне кожен керівник. Однак задля цього працівникампотрібно розвивати у собі певні якості, паралельно позбавляючись від звичок, що погано впливають на кінцевий результат

  • Як подолати неробочий настрій

   13 квітня 135

   Безсумнівно, кожному знайомі випадки, коли абсолютно не хочеться працювати. Обрушується незбагненна нудьга, млявість, і прагнеш лише одного – впасти на диван, щоб ніхто не турбував. Знайомо?

  • Як зберегти ефективність працюючи віддалено

   30 березня 100

   Мрієте про віддалену роботу? Міркуєте, як було б здорово організувати особистий улюблений офіс, не виходячи з дому? Без сумніву, у цьому можна знайти масу переваг. Робота на відстані стає все більш популярною

  • Поради як проводити наради з начальством

   30 березня 124

   Деякі співробітники фірм вважають проведення нарад пережитком минулого. Для інших одна тільки перспектива наближення події може викликати одночасно трепет і нервові переживання. Розберемося, як знайти раціональне зерно та перетворити нараду з начальством в плідну взаємовигідну співпрацю

  • Робота на відстані!

   20 березня 137

   Теперішня ситуація вимагає дотримуватися обережності, аби зберегти власне здоров’я та здоров’я своїх рідних. До того ж прогрес подарував нам можливість вибирати, ходити в офіс чи працювати з дому. Але в більш вільних трудових відносинах є підводні камені. Як їх обійти? І кому взагалі підходить дистанційна робота?

  • Як розібрати завали на роботі після новорічних свят

   19 квітня 146

   Довготривалі новорічні свята, інші вихідні, відпустки чи вимушений карантин: коли «після» наступає, ми клянемо й себе, й навіть свята, бо до відкладених недоробок додаються справи поточні.

  • Чому ми затримуємося на роботі?

   21 лютого 100

   Багато хто з нас засиджується в офісі до пізнього вечора. Для чого ми це робимо? Хочемо зробити кар'єру чи не вміємо правильно використовувати робочий час? Нам нічого робити вдома, ми так звикли чи справа в біоритмі?

  • Як спілкуватися з керівником: лайфхаки ефективної комунікації з босом

   13 лютого 200

   Керівник – така сама людина зі своїми «плюсами» та «мінусами» й певним багажем відповідальності, який так чи інакше, але проецирується на характер особистості.

  • Як бути спокійним та щасливим на роботі

   11 лютого 142

   На роботі багато що трапляється, бо це робота: аврали, непорозуміння, колеги відволікають розмовами, керівник приходить не в дусі. Обстановка стає гарячою, напруженість зростає, нічого хорошого в цьому немає. Стрес поширюється, як інфекція, але йому можна протистояти.

  • Поради трудоголікам: як зберегти баланс між роботою та особистим життям

   19 січня 92

   Споконвічне питання: «Робота чи особисте життя?» нагадує шекспірівське: «Бути чи не бути?» Цей вибір зробити надто складно, і знайти баланс між цими аспектами вдається одиницям.

  Ctrl →
  Стр. 1 з 112

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають:

  ↑ Вгору