Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації "Все про роботу"

  Сторінка 1 з 480

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Soft skills, або розвиваємо наші особисті якості

   21 травня 77

   В цій статті поговоримо про одну з найважливіших речей для кожного з нас – про розвиток власної особистості. А якщо точніше, про soft skills, тобто про ті соціально-психологічні навички, які залежать від нашого характеру і не пов’язані з якоюсь конкретною професією.

  • Як змінилась корпоративна культура протягом війни

   20 травня 57

   Jobs.ua досліджувало, які зміни відбулись в корпоративному просторі під час війни.

   І в поведінці керівників по відношенню до ситуації, працівників можна спостерігати певні зміни, і з боку робітників.

  • Завершіть бесіду вдалим жартом – як навчитися це робити?

   20 травня 66

   Не знаєте, як ефектно завершити свій виступ, заняття чи коротку навчальну бесіду з підлеглими? Jobs.ua пропонує з’ясувати, як навчитися завершувати розмову з людьми, щоб викликати у них симпатію та піднімати настрій.

  • Відпустка під час війни – чому це потрібно?

   18 травня 90

   Почувши про відпустку, хтось скаже: «Не на часі». А чи справді це так? Портал з працевлаштування Jobs.ua спробував розібратися в цьому питанні.

  • Як правильно просити підвищення зарплати?

   17 травня 90

   Це болюче питання для багатьох людей. І навіть якщо співробітник відчуває, що таке питання давно назріло, він все одно боїться обговорити з роботодавцем збільшення винагороди. Розберемося, чому так відбувається і як правильно просити підвищення зарплати.

  • Представники творчих професій: як залишатися в тонусі попри війну?

   16 травня 99

   Дизайнерам, контент-менеджерам та іншим творчим людям потрібно постійно генерувати нові ідеї, бо це основна складова їхньої професії. Але як зібратися з думками, коли в країні війна і тривожні новини змінюють одна одну? Портал з працевлаштування Jobs.ua спробував розібратися, як представникам творчих професій залишатися в тонусі попри війну.

  • Війна змусила знизити зарплатні очікування шукачів

   14 травня 104

   Незважаючи на зменшення рівня зарплатних пропозицій, є сенс радіти тенденції відновлення вітчизняного бізнесу

  • Десять корисних порад, як налаштуватись на робочий лад під час війни

   14 травня 109

   Jobs.ua зібрав десять корисних порад, що допоможуть зібратися та налаштуватися на робочий лад під час воєнних дій або у стресових ситуаціях.

  • Як діловій жінці почуватися своєю серед колег чоловіків?

   11 травня 83

   Ми живемо в 21-му столітті, а жінки й досі продовжують боротися за свої права. Навіть у розвинених країнах серйозні проєкти чи керівні посади охочіше доручають очолювати саме чоловікам. Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує жінкам декілька рекомендацій, щоб діловій жінці почуватися своєю серед колег чоловічої статі.

  • Як не перепрацьовувати на фрілансі?

   10 травня 94

   Велика кількість завдань означає значно більше грошей, які ви заробите, вклавшись вчасно у всі дедлайни. Але водночас це є найкоротший шлях, який веде до перевтоми і стресу. Тому давайте поговоримо в цій статті, як не перепрацьовувати на фрілансі.


  Ctrl →
  1 з 480

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору