Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації "Все про роботу"

Сторінка 1 з 421

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • О том, как быть счастливым на работе
  22 січня 9

  Быть счастливым на работе, и чтобы сама работа радовала – здоровое желание любого специалиста. Работа должна приносить не только деньги, но и удовольствие. Если у специалиста отсутствует энтузиазм к работе, то результатом станет отсутствие продуктивности и эффективности в работе. Сегодняшняя наша статья пойдет о том, как же стать счастливым на работе?

 • Корпоративне спілкування чи на що треба звернути увагу
  22 січня 40

  У такому випадку слід розібратися та жодного разу не зволікати від «бою». Звичайно, «бою» коректного, коли ви зможете довести неправоту людини та чітко донести до опонента те, що вам слід й можна це довірити

 • Макроэкономический прогноз обнадеживает
  21 січня 29

  Cогласно этим данным, в текущем году этот показатель будет ровняться 10 129 грн, годом позднее – 11 451 грн, в 2021 году – 12 835 грн

 • Ошибки сотрудников на пути развития
  17 січня 18

  Эффективная команда работников подразумевает под собой каждого профессионально развитого сотрудника, ведь именно такого специалиста хочет видеть любой работодатель в компании. Несомненно, каждая рабочая единица должна стремиться к оттачиванию своих профессиональных способностей и постоянному постижению новых знаний и умений.

 • Украина развивает новые альтернативные технологии трендовых направлений
  15 січня 49

  Главными направлениями конкурса, в которых ожидают свежие идеи, стали актуальные сферы современной экономики

 • Чи корисний вільний графік роботи для здоров'я
  14 січня 37

  Про вільний графік роботи мріє багато фахівців. Це зручно тим, що ти сам можеш будувати свій розклад і не залежати від колег або інших умовностей. На жаль, не всі фахівці можуть дозволити собі вільне відвідування і не тільки через те, що підібрати роботу з вільним графіком дуже складно, але ще і через те, що вона не завжди корисна для здоров'я.

 • Рейтинг столичних заробітних плат за минулий рік
  14 січня 50

  На початку осені, ця цифра вже мала показник до 13 800 гривень

 • Як втілити нереалізовані за рік цілі?
  8 січня 52

  Аналі своїх професійних успіхів за відпрацьований рік допомагають фахівцеві зрозуміти, чого він практично досяг і які цілі вдалося реалізувати за цей часовий відрізок. Вони також допомагають проаналізувати ефективність своєї роботи і дізнатися, які термінові завдання від начальника не були вирішені в повній мірі і їх слід перенести на інший часовий період, а які зовсім застаріли і вже не є актуальними для компанії в цілому.

 • Советы начинающему карьеристу
  7 січня 35

  Об успешной карьере мечтает любой амбициозный специалист. Это возможность реализовать свой творческий профессиональный потенциал, и возможность повысить свой статус, а также увеличить свою заработную плату. Однако, на любом профессиональном пути случаются трудности, которые тем или иным образом затрудняют и замедляют строить успешную карьеру. Jobs.ua подобрал советы от успешных специалистов и стартаперов начинающим карьеристам.

 • Побажати, але толераннтно!
  4 січня 33

  Відомо, що слово - то, не є горобець, а тому, «зловити» те, що «вилітає» з наших уст неможливо.

Ctrl →
Стр. 1 з 421

Рубрики публикаций

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору