UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Все про резюме
  5. Фотография в резюме: Как? Для чего? Нужно ли?

Фотография в резюме: Как? Для чего? Нужно ли?

31.01.2011 614

Порядка 90% резюме, присылаемых на открытые вакансии, приходят без фотографий. Это дает возможность оценить именно содержание резюме и профессиональные навыки кандидата, не отвлекаясь на его внешность.
В то же время, на Интернет-ресурсах все чаще можно увидеть резюме с фотографиями, многие из которых, к сожалению, заставляют задуматься, а подходит ли этот кандидат на нашу вакансию.

Фотография будет полезна, если ваша внешность соответствует представлению компании о подходящем для нее сотруднике на заявленную должность. Фотография поможет специалисту по подбору персонала вспомнить вас через несколько месяцев и даже лет после интервью и в результате именно вы получите звонок с предложением о работе. Не секрет, что через рекрутеров проходят тысячи резюме, и фото может помочь выделить именно ваше резюме в потоке кандидатов.

Фотография однозначно отпугнет, если вы выглядите на ней неудачно, запечатлены в далекой от работы обстановке, или ваш образ совершено не соответствует заявленной позиции.

НЕ стоит использовать для резюме фотографию:
• сделанную самостоятельно с вытянутой руки, что чаще всего заметно и ухудшает качество фотографии;
• с некачественным освещением, бликами, искаженными цветами, темную, с «размытым» эффектом;
• за столом с едой и напитками (как ни странно, такие фотографии часто встречаются на сайтах по поиску работы);
• на которой вы выглядите слишком молодо (если подаете резюме на руководящую должность);
• фотографию, которую можно легко представить на сайте знакомств (да, встречаются и такие).

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Вгору