Зато с 4 квартала газ подорожает для промпотребителей и бюджетных организаций, но насколько, пока неизвестно, все будет зависеть от цены газа для Украины с сентября, разъяснил Титенко.
По мнению независимого эксперта Владимира Сапрыкина, к октябрю «Нефтегазу» удастся договориться с российским «Газпромом» о более низкой цене на газ, поэтому поднимать его цену для населения и коммунальщиков не будет необходимости. Но даже если не удастся — государство вправе перенести ценовую нагрузку с населения на предприятия, главное — не увеличивать дефицит госбюджета. «Также правительство обратилось к МВФ с просьбой отменить требование о повышении цены на газ для населения как условие получения кредита, но ответа пока нет», — говорит Сапрыкин.
А вот министр ТЭК теневого Кабмина Александр Гудыма считает, что заявление Титенко ничего не значит и призвано успокоить население: «С наступлением отопительного сезона (15—16 октября) к этому вопросу вернутся, и если Кабмину не удастся договориться с Россией о снижении цен на газ, а с МВФ — о получении транша в $1,5 млрд без подорожания газа для населения (а и то и другое маловероятно), то осенью будут совсем другие заявления — о вынужденной необходимости повышения цен на газ и тарифов на тепло».
Наконец, аналитик МЦПИ Александр Жолудь говорит, что доходов от повышения тарифов на газ для промышленности все равно не хватит, поэтому газ для народа таки подорожает на 20—30%. «Единственное спасение — субсидии малоимущим», — считает эксперт.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?