Польский гробовщик Доминик Линднер, вдохновляясь творчеством всемирно известных деятелей искусства, несколько последних лет выпускает рекламные календари со своей продукцией. И все, казалось бы, ничего, да вот только гробы рекламируют обнаженные девушки. В этом году вышло уже четвертое такое издание. Вдохновением в этот раз послужило творчество Салвьадора Дали и Жоана Миро.
Как рассказал владелец фирмы ритуальных услуг, идея совместить приятное с полезным посетила Линднера и его сына несколько лет назад. Таким образом, они хотели доказать, что гроб – "просто мебель, обычный товар, а смерть захватывает людей так же, как и женщины".
Протест против такого пиар-хода польского гробовщика выразила католическая церковь. Она считает, что человеческая смерть должна восприниматься серьезно и ни в коем случае не смешиваться с мирскими похотями и сексом.
Стоит отметить, что популярность фирмы ритуальных услуг Доминика Линднера с каждым годом растет все больше и больше. Его продукцию стали заказывать не только в Польше, но и за рубежом.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.