Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
   1. Робота в Україні
   2. Публікації про роботу
   3. Свята
   4. День системного адміністратора

   День системного адміністратора

   День системного адміністратора

   День системного адміністратора

        1193Автор: 

   Адміністратори всіх мереж об'єднуйтеся... в останню п'ятницю липня!

   Саме на таку «плаваючу» дату припадає вшанування в Україні професійного свята людей, без яких неможливе нормальне функціонування сучасних (особливо корпоративних) комп'ютерних мереж.

   Що й казати, цюроботу справедливо порівнюють з працею лікаря. Добре працюєш — про тебе ніхто й не згадає. Адже все налагоджено й функціонує ніби само по собі. Але не дай Бог, техніка в офісі почне давати збої. Тут вже про сисадміна згадувати будуть без втоми!

   Започаткування традиції вітати системних адміністраторів приписують висловлюванню американського сисадміна ТедаКекатоса, який вважав, що «хоча б раз на рік користувачі повинні відчути вдячність до тих людей, завдяки яким їх мережі нормально працюють». Таким чином, у 2000 році 28 липня це свято було відзначено вперше.

   З цієї дати й повелося в останню п'ятницю липня з вдячністю згадувати тих співробітників, від яких безпосередньо залежить нормальна робота мереж і комп'ютерів в офісах, без якої просто неможливий нормальний функціонал сучасних компаній.

   У цей день у світі прийнято висловлювати сисадмінам глибоку вдячність, виявляти підвищену увагу, дякувати і навіть дарувати подарунки.

   Ближайшие праздники

   Часто шукають

   ↑ Вгору