Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
   1. Робота в Україні
   2. Публікації про роботу
   3. Свята
   4. Міжнародний день лялькаря

   Міжнародний день лялькаря

   Міжнародний день лялькаря

   Міжнародний день лялькаря

        2003Автор: 

   Сьогодні свято відзначають люди, які пов'язали своє життя з творчістю.

   21 березня світ відзначає Міжнародний день лялькаря.

   Творча професія лялькаря — та ще робота!

   Як і всі діячі мистецтва, актори-лялькарі не належать самі собі, але присвячують своє життя театру і глядачеві. Можливо, багато хто не замислювався над тим, що попри на настрій, стан здоров'я та особисті негаразди лялькар, як і актор будь-якого іншого театру, в більшості своїй незамінний і завжди виходить на сцену, щоб радувати свого глядача. І це справжнісінький подвиг! Причому подвиг, на який здатні далеко не всі, навіть найсміливіші люди нашої планети.

   Завдяки людині, відомій у світі лялькових театрів, іранцю Джіваду Золфагаріхо з 2000 року Міжнародна рада УНІМА визначила сьогоднішню дату святковим днем, який присвячений діячам одного з найдавніших видів мистецтва — ляльковому театру.

   Примітно, що раніше лялькарями називали якраз майстрів, що виготовляють різноманітних ляльок, в тому числі і тих, що використовувалися в різних театральних виставах. Однак пізніше поняття «лялькар» стали розділяти на майстра-лялькаря та актора-лялькаря. Але 21 березня — це той день, коли варто привітати і тих, і інших професіоналів своєї справи — людей, безумовно, творчих, чия нестримна віра в добро дарує радість не тільки дітям, а й багатьом дорослим у всіх країнах нашої планети.

   Звичайно, не варто забувати й інших працівників лялькових театрів. Адже без їхньої самовідданої й часом непомітної праці не змогла б відбутися жодна вистава.

   Ближайшие праздники


   Часто шукають

   ↑ Вгору