UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Все про резюме
  5. Как писать гибридное резюме?

Как писать гибридное резюме?

15.10.2009 779

Как можно сделать вывод из названия, гибридный формат сочетает в себе признаки нескольких других видов резюме. Документ такого типа начинается как функциональное резюме, а заканчивается как хронологическое.

Преимущества
- Объясняет, где и когда вы достигли того или иного успеха.
- Позволяет подчеркнуть основные достижения и преимущества.
- Смягчает многие недостатки функционального формата.

Недостатки
- Многие работодатели не будут читать текст до конца, поскольку он начинается как неприемлемое для них функциональное резюме.

Структура
- Документ начинается с короткой вводной части наподобие той, с которой стартует функциональное резюме.
- Профессиональные достижения, сгруппированные по функциональным областям, составляют основную часть гибридного резюме. Она тоже аналогична функциональному.
- В разделе о профессиональном опыте перечисляются имена работодателей и названия должностей, а также основные должностные обязанности. В целом, все так же, как и в обычном хронологическом резюме.

Вывод

Это неплохой вариант, если вы хорошо знаете требования работодателя и считаете, что можете изложить ваши профессиональные достоинства в соответствии с ними. В США многие консультанты не рекомендуют использовать этот формат из-за распространенного негативного отношения к функциональному резюме. Так что напротив гибридного резюме тоже можно сделать пометку «использовать с осторожностью!».

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Вгору