Понятно, если повод для увольнения сотрудника – прогул без уважительной причины (пункт 4 статьи 40 КЗоТ), появление на работе в нетрезвом виде, в состоянии наркотического или токсического опьянения (пункт 7 статьи 40 КЗоТ), осуществления по месту работы разворовывания имущества владельца (пункт 8 статьи 40 КЗоТ), одноразовое грубое нарушение трудовых обязанностей руководителем предприятия, учреждения, организации (статья 41 КЗоТ) – это дает работодателю обстоятельные основания для сомнений относительно соблюдения работником трудовой дисциплины и в дальнейшем.
Также необходимо помнить, что в трудовых правоотношениях задействованы две стороны (работодатель и работник), которые имеют соответствующие права и обязательства друг перед другом.
Все другие субъекты имеют право вмешательства в отношения двух вышеупомянутых сторон лишь в случаях и порядке строго регламентированных законодательством Украины, соответственно, это касается и принятия работодателем решения относительно принятия рабочего на работу или его увольнения.
Источник: rabota.ua
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.