Казалось бы, после падения курса, занимать в американской валюте станет не выгодно. В общем, так и случилось, только кредиты в гривне стали еще дороже. Более того, даже если предположить, что страна снова переживет небольшую валютную встряску и неожиданно доллар вернется к привычным 5,1 грн./$, все равно гривна в проигрыше.
Долларовые кредиты до 10 лет при нынешних ставках станут невыгодными, если курс превысит 5,5 грн./$. При более чем 15-летних долгах он должен зашкалить до 6,3 грн./$. Самые защищенные от валютных рисков — кредиты в долларах на 20 лет. Чтобы гривневые займы сравнялись с долларовыми, курс должен взлететь до 6,75 грн./$. Причем 20-летние кредиты в американской валюте самые дешевые. Минимальная ставка на момент подготовки статьи составляла 12,1% годовых.
Как бы Украине не хотелось войти в ЕС, а ЕС не хотелось видеть Украину, их валюта для нас бессмысленна. Во-первых, евро пользуются дурной славой, как самая непредсказуемая денежная единица. Если, конечно, не считать, гривну. А во-вторых, ставки по евро почти такие же, как в долларах. Максимальная разница — 0,39% и то лишь для пятилетних кредитов.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.