Сейчас эти профессии уже вышли из ряда престижных. Более того, пару лет назад кампании набрали специалистов в этой сфере, а за последнее время успели половину сократить. Сегодня рынок труда нуждается в маркетологах и специалистов в сфере IT. Спрос на таких специалистов высокого класса превышает предложения. Ожидается, что в ближайшие годы возникнет потребность в сфере услуг и социальных профессиях.
А вот на мировом рынке совсем противоположная. Тут как раз нехватка тех специалистов, которые у нас перестали цениться – юристы, экономисты, медики. Также дефицит сотрудников в области аудита, гостиничного бизнеса и информационных технологий.
Необычная ситуация с менеджерами сложилась в Германии. Судя по цифрам, за последние 15 лет немецкие вузы удвоили выпуск студентов-управленцев более чем в два раза, но в государстве по-прежнему нахватает менеджеров высокой квалификации. По предварительным данным, на уже рабочие 1000 мест в сфере управления, вакантными остаются 420 места, а в сфере консалтинга эта цифра достигает 500 вакантных мест.
И все же специалисты по трудоустройству советуют молодым выбирать себе дело по душе, поскольку потребность на профессию спрогнозировать сложно. Главное, чтобы было добротное базовое образование, а переквалифицироваться можно всегда.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.