А.Пономаренко отметил, что санэпидемстанция выдала около 200 предписаний учебным заведениям, а около 30 школьных объектов даже постановили закрыть. По словам замглавврача СЭС Киева Сергея Пастушенко, пока речь не идет о том, что какая-то школа 1 сентября встретит учеников закрытыми дверьми.
"Постановления касаются лишь отдельных объектов. Это и пищеблоки, и классы, и санузлы, и спортивные площадки", - говорит он. В пищеблоках не соблюдаются гигиенические нормы, а в классах - проблемы с освещением.
"Руководители не заменяют старые лампы накаливания на люминесцентные. И в темное время суток у учеников от этого портится зрение", - говорит С.Пастушенко. Кроме того, в некоторых школах так и не провели ремонт помещений, а в других работы не могут закончить из-за нехватки финансирования. Но в СЭС признают, что эти предписания и замечания - скорее превентивная мера. "Как правило, в последние несколько недель все недостатки школы ликвидируют и начинают нормальную работу".
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.