UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Статті
  5. Компании Украины активно применяют режим неполного рабочего дня, а безработица растет

Компании Украины активно применяют режим неполного рабочего дня, а безработица растет

5.11.2008 433

Ухудшение ситуации на рынке труда ожидается с декабря этого года.

Работодатели стараются снизить количество увольнений.

Компании активно применяют режим неполного рабочего дня. В таком режиме работают более чем 822 тысяч человек. В тоже время, отпуска без сохранения заработной платы предоставлены 25 тысячам работников. Эти люди в первую очередь будут кандидатами на увольнение.

Металлургические предприятия страны уже перешли на четырехдневную рабочую неделю.

На сегодня на рынке труда 1,4 млн. безработных, в Государственной службе занятости зарегистрировано 538 тысяч безработных, а вакансий - на 340 тысяч меньше.

В Украине начались массовые сокращения персонала. По прогнозу члена правления Фонда социального страхования на случай безработицы Петра Петриченко, до конца этого года работу могут потерять еще 500 тысяч украинцев. Активно идут сокращения идут в банках и инвестиционных компаниях.

Сегодня стало известно, что с целью минимизации влияния последствий кризиса на деятельность компании, Оранта сократит 10% штата – 80 сотрудников центрального офиса и 1000 сотрудников филиальной сети.

До того стало известно, что В октябре в Украине также резко упал спрос на новых сотрудников.

Людмила Денисова считает, что для трудоустройства граждан, потерявших работу, нужно изменить систему профобучения. Она ожидает, что инвестиционные программы, которые появятся в строительстве и агропромышленном комплексе, помогут трудоустройству перепрофилированных безработных.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору