Несколько проектов цветочных памятников предложила дизайнер Юлия Чепуренко. В их числе клумба «Золотая бутса» на пл. Победы и клумба-кубок на Майдане.
«Бутса» будет около 7 м в длину, ее предлагают высадить из декоративно-лиственных растений с золотисто-желтой окраской или золотистых, желтых, оранжевых цветов. Пространство рядом с «бутсой» предлагают стилизовать под футбольный мяч: оставить некоторые кусочки незасаженными, а некоторые засадить растениями белого цвета. Именно такой объект выбран неспроста. Как известно, «Золотая бутса» — футбольная награда, которая с 1997 года вручается лучшему бомбардиру национальных чемпионатов стран, входящих в УЕФА.
А композицию «Кубок» на Майдане предлагают соорудить, в основном, из растений зеленого цвета. Высотой она может быть до 10 м. Установить ее могут недалеко от монумента Независимости. Размещение композиций будет согласовываться с «Киевзеленстроем».
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.