Об этом свидетельствуют данные исследования Организации экономического сотрудничества и развития,
Кроме того, авторитетный журнал Forbes отмечает, что не последнюю роль в формировании положительного отношения к жизни играет также и уровень ВВП на душу населения, который в Дании составляет чуть более $68 тыс.
Как сообщается, на втором и третьем местах в этом рейтинге оказались Финляндия и Нидерланды. На четвертой позиции разместилась Швеция, на пятой - Ирландия. Швейцария - на 7 месте, Норвегия - на 9, Бельгия - закрывает десятку.
Кроме европейских государств в первую десятку попали Канада (8) и Новая Зеландия (6).
Вместе с тем, в рамках исследования были опрошены жители 140 стран мира в возрасте от 15 лет. Они отвечали на вопросы по итогам прожитого дня о том, получили ли они удовольствие от того, что делали в течение дня, гордятся ли они каким-то из своих последних поступков, узнали ли ли они что-то новое и так далее.
Стоит отметить, что подобными исследованиями регулярно занимается целый ряд организаций, и результаты их могут разниться. Так, например, в начале июля 2009 года эксперты британского аналитического центра New Economics Foundation назвали Коста-Рику самой счастливой страной мира.
Напомним, что месяцем ранее компания Economist Intelligence Unit пришла к выводу, что самым комфортным городом для проживания является канадский Ванкувер.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.