Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Прийом на роботу
  5. Не беруть на роботу - неочевидні причини

  Не беруть на роботу - неочевидні причини

  31.07.2020 131
  Не беруть на роботу - неочевидні причини

  Не беруть на роботу - неочевидні причини

  31.07.2020     131

  У кожного з нас настає момент, коли потрібно шукати роботу. Буває, співбесіда проходить вдало, але пропозиція зайняти заповітну посаду не надходить. Чому? У кожної компанії є список причин, за якими співробітник гарантовано отримає відмову. Вони не завжди очевидні. Jobs.ua пропонує звернути увагу на не писані правила багатьох підприємців.

  Претендент пише з помилками або не ставить розділові знаки

  Коли людина пише величезне речення розміром з абзац, з багатьма комами, нічого не зрозуміло і взагалі можна голову зламати, – це відразу «червоний прапорець». Мова не про якісь складні правила, а про загальну культуру написання тексту. Чому ні? По-перше, бувають такі підприємства де керівники підрозділів можуть приймати рішеня самостійно, а значить, і спілкуватися з партнерами або колегами він буде сам. По-друге, враховуючи теперішню ситуацію з вірусом, команди працюють віддалено, комунікація тримається на електронному листуванні, а значить, зрозумілість викладу думок грає важливу роль.

  Звернення на «ти» при першій зустрічі

  Це показник вольності, бажання людини прийти в команду друзів. Щоб всі були на одній хвилі, разом ходили тусити. Не всі компанії на таке згодні. Цілком можливо, що в деяких фірмах буде зовсім навпаки.

  Претендент невірно пише ім'я керівника

  Може бути дивним. Однак це правило покликане показати, наскільки уважний претендент і чи ознайомився з компанією до того, як подати заявку.

  Соціальні мережі не ведуться або ведуться погано

  Деякі компанії зупинить той факт, що людина спілкується лише електронною поштою або по телефону і у неї немає акаунтів в соціальних мережах. Можливо, посада передбачає знання специфіки соцмереж. Крім того, особиста сторінка – «обличчя» співробітників і компанії в інтернеті. Якщо її зміст сумнівний або не відповідає цінностям бренду, кандидата не розглядатимуть.

  Тестове завдання не виконане вчасно

  Часто потенційний роботодавець просить претендента самостійно визначити час, який знадобиться для виконання завдання.

  – Коли треба здати завдання?

  – Не знаю, назви свій термін.

  – Я виконаю завдання через два дня до 18:00.

  – Супер!

  Людина сама поставила собі дедлайн. Відповідь чекають до цього часу. Якщо виконаного завдання немає, шанс втрачено. Якщо воно прийшло пізніше, з великою ймовірністю його навіть не розглядатимуть. Чому? Якщо людина зриває терміни при виконанні тестового завдання, ймовірність того, що вона буде дотримуватися їх в роботі, дуже мала.

  Немає активності, пасивність, очікування

  Припустимо, претендент поспілкувався з керівником по скайпу і почув: «Напиши мені, будь ласка, ПП, у мене більше десяти тисяч заявок, я тебе там просто не знайду». В результаті не написав, чогось чекає. Або написав повідомлення, але не отримав відповідь. Або йому сказали, що вишлють завдання через годину, і не вислали. Іноді роботодавець робить так спеціально, щоб подивитися на активність людини. Загалом, якщо щось йде не за планом і кандидат нічого не робить, чи не нагадує, не говорить: «Я хотів би отримати завдання, для мене це дуже важливо», а пропадає й чекає, то найімовірніше отримає відповідь: «А чому ти не нагадав, що тобі завдання повинні були дати?».

  Претендент не виконує найпростіші вимоги, зазначені в вакансії

  Наприклад, роботодавець шукає людину на онлайн-роботу і зазначає в описі вакансії: «Напишіть мені на пошту і зробіть в темі листа позначку «Резюме». Ті листи, в яких ця найпростіша інструкція не виконана, навіть не розглядатимуть. Чому? Людина неуважна.

  Погані відгуки з попередніх місць роботи

  Якщо резюме складено грамотно і все в ньому влаштовує, роботодавець може зателефонувати попереднім керівникам кандидата. Якщо про нього відгукуються погано або взагалі нічого не можуть сказати – відразу відмова. До речі, тих, хто незадоволений попереднім керівництвом, іноді теж не наймають.

  Намагайтеся звертати увагу на дрібниці і шансів отримати роботу мрії буде більше.

  Читайте також

  • Щоб мислити масштабно – десять секретів медитації 7 серпень, 2020

   В процесі тривалої роботи притуплюються почуття та емоції, притуплюється процес мислення. І постає цілком закономірне питання – як залишатися врівноваженим та енергійним, зосередженим і продуктивним? Спробуйте медитацію.

  • Як правильно звільнитися без скандалу 6 серпень, 2020

   Багатьох цікавить, як правильно звільнитися, оскільки хочеться піти з роботи без скандалів, на позитивній ноті. Ніколи не знаєш, як складуться обставини в майбутньому, а заробити погану репутацію – не найкращий варіант

  • З користю про роботу 6 серпень, 2020

   Пропонуємо кілька цікавих та водночас повчальних (сподіваємося) роздумів відомих і успішних письменників про роботу, тайм-менеджмент, книги, планування. Вони будуть корисними не лише для підприємців. Тут є над чим замислитись і зробити для себе висновки.

  • Життя після відпустки: як влитися в роботу? 6 серпень, 2020

   Повернення на роботу після відпустки для багатьох офісних співробітників — це стрес. Далеко не всі здатні швидко включитися в професійну діяльність, багато навіть проходять виснажливий період адаптації, який може затягнутися до декількох тижнів. Чи можна вплинути на ситуацію

  • Як знайти роботу людині старшого віку 6 серпень, 2020

   Гідне працевлаштування — актуальне питання для шукачів з різним досвідом, професійним рівнем і віком. Як показує практика, доволі часто останній фактор заважає отримати запрошення на співбесіду, почати співпрацю з багатьма керівниками, занижує конкурентний рівень

  Часто шукають

  ↑ Вгору