Перепрограммирование кодов ІМЕІ стало на радиорынке обычным делом. С помощью специального оборудования можно изменить программное обеспечение телефона, а вместе с ним и код ІМЕІ. Получится, что одинаковый код двух телефонов будет находиться в базе данных "Укрчастотнадзора", выяснить, который из них является краденым, невозможно.
УГЦР заявил, что у граждан, которые приобрели телефоны нелегально, непременно возникнут проблемы. Последующее усовершенствование автоматизированной системы учета мобильных терминалов, которое проходит в ведомстве, сразу обнаружит подделку и сделает невозможным подключение к сети так называемых "клонов". Через определенное время все телефоны с одинаковых кодов ІМЕІ будут отключены от сети оператора навсегда. Так что рисковать с "перепрошивкой" не стоит.
"Чтобы у наших граждан в дальнейшем не возникало проблем с эксплуатацией и сервисным обслуживанием мобильного телефона, еще раз напоминаем о процедуре его покупки. Советуем при приобретении мобильного телефона требовать от продавца проверить наличие идентификационного кода терминала в обобщенной базе данных Украинского государственного центра радиочастот", - цитирует сообщение пресс-службы УГЦР.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?