- несоответствие профессиональной подготовки потребностям рынка труда (непрофильное образование, недостаток практики, недостаточная квалификация);
- неподготовленность к новым экономическим отношениям (отсутствие активности, цели и знания рынка);
- недостаточная мотивация к трудовой деятельности (нежелание работать по приобретенной специальности);
- завышенные требования (требуют такой же оплаты, как опытные специалисты);
- неумение презентовать себя;
- социальная нестабильность (призыв в армию, декретный отпуск и др.);
- отсутствие кадровой политики предприятий в отношении молодежи;
- недоверие работодателей к молодым специалистам (предыдущий негативный опыт).
Ідеального зразка резюме не існує. Якщо погуглити «шаблони написання резюме», ми наткнемося на десятки, якщо не сотні, варіантів. Що ж робити, якщо хочеться скласти привабливе для роботодавців резюме?
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.