UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Одиночки более подвержены риску преждевременной кончины

Одиночки более подвержены риску преждевременной кончины

3.04.2013 61974
Британские исследователи из Университетского колледжа Лондона заявили, что изоляция от контактов с родными и знакомыми повышает риск преждевременной смерти на 26%.

Психологи изучали влияние социальной изоляции на физическое состояние на протяжении семи лет. В исследовании приняли участие 65 000 человек в возрасте старше 52 лет.

Обратим внимание, что исследования, которые были проведены ранее, показали, что одиночество может негативно влиять на здоровье и жизнь в целом. Однако в ходе нового исследования было установлено, что сокращение продолжительности жизни не зависит от того, испытывает ли человек социальную изоляцию или нет, а важно, поддерживает ли он реальный контакт с родными, друзьями и коллегами.

По данным специалистов, смертность среди людей, которые ведут затворнический образ жизни, была на 26% выше, чем у людей, поддерживающих социальные контакты.

По мнению экспертов, обществу необходимо обратить внимание на социальную изоляцию пожилых людей и приложить усилия для создания условий, при которых данная проблема будет сведена к минимуму.

Читайте также:
«Бездомных украинцев будут регистрировать в единой базе»

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору