Які асоціації у вас виникають, коли ви чуєте про дрони, або БПЛА (безпілотні літальні апарати)? Напевне, застосування у військових операціях (той же самий турецький Байрактар), або ж відео зйомка урочистих подій з повітря. Але дрони використовуються не лише в армії чи для зйомки весіль. Розглянемо разом із Jobs.ua, наскільки перспективною є ця професія в найближчому майбутньому.
Якщо говоримо про цивільне застосування дронів, окрім зйомки весіль дрони можна застосовувати в багатьох сферах людської діяльності. Ось неповний перелік:
Насправді цей перелік не є вичерпним. Перераховувати можна ще довго, але набагато важливішим є інший момент: в нашій країні це нова професія, відповідно, низька конкуренція. Тому вирішити опанувати цю професію – це доволі далекоглядне рішення.
Професійний оператор дрону зможе розраховувати на високооплачувану роботу. Але тим, хто захоче вже зараз опановувати цю нову і цікаву професію, доведеться врахувати, що від вас вимагатиметься постійне навчання і вдосконалення вже існуючих навичок. Повсякчас з’являються нові технології, нові функції і моделі дронів. Щоб не відставати від інших «спеців», любов до самонавчання тут тільки вітатиметься.
Крім того, не зайвими будуть знання, які стосуються специфіки роботи тієї чи іншої компанії. Це дасть розуміння оператору дрону, які завдання перед ним поставлені і як найкраще їх реалізувати. Крім навичок керування, оператор повинен знати будову дрону і вміти полагодити його в разі потреби. Або ж роздрукувати потрібні деталі на 3D-принтері. Що цікаво, купівля дронів для малого бізнесу не потребуватиме великих вкладень: для виконання більшості завдань операторам БПЛА не знадобляться дорогі моделі.
Словом, перспективи даного заняття і справді безмежні. Та й застосування своїм навичкам оператор дрону знайде як у столиці, так і в регіонах.
В цій статті ви дізнаєтесь, що робити, якщо мозок відмовляється працювати та, як запустити його в короткий час, коли він так вам потрібен.
Вміння правильно зчитувати та інтерпретувати емоції інших людей, а також реагувати на них, впливає на успіх в багатьох сферах життя. І якщо емоційний інтелект настільки важливий в житті кожного, давайте з’ясуємо, як він допомагає в роботі.
Управління змінами - це процес постійного коригування напрямку діяльності організації, завдань, оновлення її структури та пошуку нових можливостей.
Українці все більше довіряють та перекладають певні робочі задачі чат-ботам, штучному інтелекту та автоматизації.
Деякі люди й справді народжуються надзвичайно обдарованими. Але правда полягає в тому, що креативні навички можна й треба розвивати, адже це запорука успіху – як у повсякденному житті, так і на робочому місці. У цій статті розповімо, як посилити творчі навички і розвинути креативність.