Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Вибір професії

  Публікації "Вибір професії"

  Сторінка 1 з 5

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Найважливіші професії майбутнього за версією Міністерства освіти і науки України

   16 жовтня 2020 520

   В наш час все стрімко трансформується, що навіть актуальність тих чи інших професій змінюється швидше, ніж змінюється одне покоління. Розглянемо разом з Jobs.ua прогнозований МОН України список найзатребуваніших професій майбутнього і з’ясуємо, в чому полягає специфіка деяких поки що екзотичних професій.

  • Тернопільський військовий коледж навчатиме за стандартами НАТО

   15 липня 2020 214

   З 1 вересня в Тернопільському військовому коледжі працюватимуть за новим навчальним планом. Він стане першим навчальним закладом в Україні, в якому навчатимуть за стандартами НАТО.

  • Профорієнтація: чи потрібна вона дорослим

   27 червня 2020 228

   Не секрет, якщо тобі щось подобається робити, ти не будеш лінуватися. А оскільки ти не лінуєшся – ти працюєш багато і з задоволенням, багато чому навчаєшся, в результаті робота стає більш ефективною і з відповідним заробітком. А якщо робота по цій схемі не склалася?

  • Карантин просуває IT-напрямок

   12 травня 2020 416

   У світі в сучасних умовах карантину суттєво зростають саме ті сфери, що надають різні необхідні послуги онлайн

  • Яку професію обрати, якщо по натурі ви інтроверт

   27 квітня 2020 296

   Скільки серед нас таких, які полюбляють усамітнитися й займатися своєю улюбленою справою? Інтроверти. Вони часто вдумливі корисні та творчі люди. Саме вони винаходять і створюють нове. Але які ж професії підходять інтровертам?

  • Професія – кондитер

   17 березня 2020 294

   Здавалося б, все просто: печеш торти, пироги, готуєш тістечка та всілякі солодощі. Але ж, ні... В цій професії багато чого треба знати й це не лише рецепти.

  • Професія – ландшафтний дизайнер

   3 березня 2020 436

   Робота ландшафтного дизайнера не менш відповідальна і складна ніж інші професії дизайнерського напрямку (одягу чи інтер'єру). У всі часи сади користувалися особливою популярністю і облаштовували їх завжди красиво, просто, функціонально і гармонійно.

  • Найцікавіші професії

   25 лютого 2020 457

   Вибираючи спеціальність після 9-го чи 11-го класу, необхідно прислухатися до внутрішнього голосу, а також звернути увагу на свої уподобання та улюблені шкільні предмети. Комусь подобається математика й хімія, а дехто ні дня не може прожити без подорожей, інші обожнюють проводити час з тваринами. Будь-яка робота по-своєму унікальна, пропонуємо вашій увазі 5 найцікавіших професій, в яких є місце екстриму, веселощам та саморозвитку.

  • Коучинг: шлях, що веде до вершини

   18 лютого 2020 269

   З його допомогою ми можемо чітко поставити мету і успішно її досягати. Не дивно, що за кілька років, що минули з моменту появи коучингу на наших теренах, цей метод встиг завоювати безліч прихильників і викликати чимало гарячих суперечок.

  • Якщо обрана професія не подобається

   17 лютого 2020 299

   Добре, коли навчальний заклад влаштовує, а професія, яку опановуєте надихає. Але буває і навпаки: в кінці чи в середині навчання, а іноді й через кілька років роботи за спеціальністю виникає відчуття, що професія вам не підходить.

  Ctrl →
  1 з 5

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору