Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Вибір професії

  Публікації "Вибір професії"

  Сторінка 1 з 5

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Освітні курси в застосунку «Дія» – які сучасні професії можна опанувати?

   30 березня 228

   Будь-яка криза відкриває двері нових можливостей. Сумно, але факт. Враховуючи, скільки українців лишилися без роботи, спеціалісти «Дії» підготували добірку сучасних актуальних освітніх курсів, які можуть опанувати люди, що в цей складний час лишилися без роботи.

  • Оператор дрону – перспективна професія майбутнього

   26 листопада 2021 432

   Дрони використовуються не лише в армії чи для зйомки весіль. Розглянемо разом із Jobs.ua, наскільки перспективною є ця професія в найближчому майбутньому.

  • Job Shadowing: як вибрати професію, спостерігаючи

   2 вересня 2021 376

   Job Shadowing – це популярна методика навчання персоналу, і в цьому матеріалі давайте детальніше розберемося в тому, як цей метод працює, а також дізнаємося його переваги і як до нього правильно підготуватися.

  • Чому навчати дітей розвивати власні проекти – це вкрай важливо

   22 серпня 2021 252

   Добігає кінець літа, ми перебуваємо на порозі осені. Настання «золотої» пори року – безумовно, у кожного з нас це також асоціація з новим навчальним роком. Jobs.ua за допомогою цієї статті прагнуть нагадати усім батькам, як це насправді важливо – змалку навчати дітей працювати над власними проектами.

  • Твій вибір професії

   5 червня 2021 420

   Обрати професію означає сформувати свій професійний шлях на наступні п’ять і навіть більше років. Стаття подає практичні поради, як визначитись із майбутньою чи новою професією. Залучайтесь до коментарів.

  • Найважливіші професії майбутнього за версією Міністерства освіти і науки України

   16 жовтня 2020 1006

   В наш час все стрімко трансформується, що навіть актуальність тих чи інших професій змінюється швидше, ніж змінюється одне покоління. Розглянемо разом з Jobs.ua прогнозований МОН України список найзатребуваніших професій майбутнього і з’ясуємо, в чому полягає специфіка деяких поки що екзотичних професій.

  • Тернопільський військовий коледж навчатиме за стандартами НАТО

   15 липня 2020 453

   З 1 вересня в Тернопільському військовому коледжі працюватимуть за новим навчальним планом. Він стане першим навчальним закладом в Україні, в якому навчатимуть за стандартами НАТО.

  • Профорієнтація: чи потрібна вона дорослим

   27 червня 2020 471

   Не секрет, якщо тобі щось подобається робити, ти не будеш лінуватися. А оскільки ти не лінуєшся – ти працюєш багато і з задоволенням, багато чому навчаєшся, в результаті робота стає більш ефективною і з відповідним заробітком. А якщо робота по цій схемі не склалася?

  • Карантин просуває IT-напрямок

   12 травня 2020 552

   У світі в сучасних умовах карантину суттєво зростають саме ті сфери, що надають різні необхідні послуги онлайн

  • Яку професію обрати, якщо по натурі ви інтроверт

   27 квітня 2020 501

   Скільки серед нас таких, які полюбляють усамітнитися й займатися своєю улюбленою справою? Інтроверти. Вони часто вдумливі корисні та творчі люди. Саме вони винаходять і створюють нове. Але які ж професії підходять інтровертам?


  Ctrl →
  1 з 5

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору