Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Вибір професії

  Публікації "Вибір професії"

  Сторінка 1 з 4

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Карантин просуває IT-напрямок

   12 травня 261

   У світі в сучасних умовах карантину суттєво зростають саме ті сфери, що надають різні необхідні послуги онлайн

  • Яку професію обрати, якщо по натурі ви інтроверт

   27 квітня 152

   Скільки серед нас таких, які полюбляють усамітнитися й займатися своєю улюбленою справою? Інтроверти. Вони часто вдумливі корисні та творчі люди. Саме вони винаходять і створюють нове. Але які ж професії підходять інтровертам?

  • Професія – кондитер

   17 березня 144

   Здавалося б, все просто: печеш торти, пироги, готуєш тістечка та всілякі солодощі. Але ж, ні... В цій професії багато чого треба знати й це не лише рецепти.

  • Професія – ландшафтний дизайнер

   3 березня 293

   Робота ландшафтного дизайнера не менш відповідальна і складна ніж інші професії дизайнерського напрямку (одягу чи інтер'єру). У всі часи сади користувалися особливою популярністю і облаштовували їх завжди красиво, просто, функціонально і гармонійно.

  • Найцікавіші професії

   25 лютого 257

   Вибираючи спеціальність після 9-го чи 11-го класу, необхідно прислухатися до внутрішнього голосу, а також звернути увагу на свої уподобання та улюблені шкільні предмети. Комусь подобається математика й хімія, а дехто ні дня не може прожити без подорожей, інші обожнюють проводити час з тваринами. Будь-яка робота по-своєму унікальна, пропонуємо вашій увазі 5 найцікавіших професій, в яких є місце екстриму, веселощам та саморозвитку.

  • Коучинг: шлях, що веде до вершини

   18 лютого 152

   З його допомогою ми можемо чітко поставити мету і успішно її досягати. Не дивно, що за кілька років, що минули з моменту появи коучингу на наших теренах, цей метод встиг завоювати безліч прихильників і викликати чимало гарячих суперечок.

  • Якщо обрана професія не подобається

   17 лютого 165

   Добре, коли навчальний заклад влаштовує, а професія, яку опановуєте надихає. Але буває і навпаки: в кінці чи в середині навчання, а іноді й через кілька років роботи за спеціальністю виникає відчуття, що професія вам не підходить.

  • Як профорієнтувати свою дитину?

   3 грудня 2019 298

   Питання щодо вибору професії, а згодом і навчального закладу частіше постають перед батьками ніж перед дітьми. Чому працювати треба починати якомога раніше. Чому батькам краще не тиснути на дітей, і як допомогти визначитися їм зі справою життя.

  • Топ - 10 хобі, які можуть стати бізнесом

   25 листопада 2019 469

   Можливо, ви знайдете щось своє, що зможе насправді стати вашою роботою.

  • Чтобы не было "кризиса": что от нас зависит

   2 травня 2019 224

   Правильный выбор будущей профессии - залог, как твоего успеха, так и успеха экономики страны в целом

  Ctrl →
  Стр. 1 з 4

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають:

  ↑ Вгору