У наступному році на Україну чекає перша індексація пенсій за новими правилами.
Як дізнавався Jobs.ua, у Мінсоцполітики кажуть, що нововведення вплине на 10 000 000 українських пенсіонерів, котрим, як у минулорічному випадку, будуть перераховані пенсійні нарахування згідно з затвердженими формулами. Враховуючи, що в Україні всього отримують пенсії близько 12 000 000 громадян, це є майже всі пенсіонери країни.
Але, якщо торік, такі перерахунки просто «зводили» показник заробітної плати з актуальними цифрами реальності , то цього разу, показник буде збільшено згідно з прийнятими новими правилами.
Треба зазначити, що ті громадяни, які «виходили на пенсію» за пільговими умовами, під дію нових правил не підпадають.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».