Десятинную церковь и Музей истории Киева хотят построить за 50 км от столицы в «Парке Киевская Русь», что в селе Копачив. Такую идею обсуждает комиссия по вопросам культуры и туризма Киеврады. Подал же инициативу сам парк.
«Поскольку на Старокиевской горе вести строительство не разрешают, то мы готовы отдать 10 га земли не только под Десятинную церковь, а и под ряд других сооружений тех времен. Будем рассматривать все предложения архитекторов и историков. Также планируем провести конкурс на лучшую работу, которая будет больше всего соответствовать научным знаниям о реальном виде церкви», — рассказал нам автор проекта «Парка» Владимир Янченко.
Кроме Десятинки здесь планируют построить копию Андреевской церкви, собора Федоровского монастыря, воспроизвести усадьбы Аскольда, Щека, Кия и Хорива, а также дворцы князей Олега, Владимира и Ярослава, жилье княгини Ольги, Михайловские и Софиевские врата. Также в помещение двухэтажной Ротонды ХІІІ века хотят разместить ныне бездомный Музей истории Киева.
«Деньгами поддержать такую идею должны не только киевские власти, а и церковные конфессии и сами киевляне. Но для туристов этот проект будет очень интересен», — считает глава комиссии по туризму Киеврады Александр Бригинец. Но церковники и музейщики против. «Переносить строительство на другое место нельзя. Где была раньше церковь, там она и должна быть построена сейчас», — говорит пресс-секретарь УПЦ Василий Анисимов. В Музее также не в восторге, мол, им нужно помещение в Киеве, а не в селе.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.