UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Все про резюме
  5. Продумай все до мелочей!

Продумай все до мелочей!

16.07.2007 311
Продумай все до мелочей!

Продумай все до мелочей!

16.07.2007     311
От того насколько правильно будет составлено ваше резюме, зависит, насколько быстро вы сможете найти работу. Поэтому, прежде чем садиться за написание, нужно представить конечный результат. Первый шаг. Сначала можно ознакомиться с резюме друзей, благодаря которым они получили работу. Таким образом, изучив несколько примеров, у вас будет прекрасный образец, благодаря которому сможете составить свое собственное резюме. Второй шаг. Кроме того, можно посмотреть образцы в Интернете, распечатать себе лучшие, на ваш взгляд, а также те, которые привлекают внимание. Обычно на сайтах с вакансиями размещаются стандартные резюме – просмотрев их, вы сможете понять, что необходимо указывать в своем «очерке». Но в данном случае следует быть внимательным: очень часто на подобных сайтах выложены резюме, которые подобраны специально для какой-то из компаний. Поэтому они содержат ряд пунктов, которые будут интересны данному работодателю. Следовательно, при составлении своего резюме, подобные пункты необходимо исключить. Третий шаг. После того как вы ознакомитесь с примерами, можно приступать к созданию своего. Следует продумать последовательность размещения данных, шрифты и расположение текста. Тут придется решить довольно сложную задачу – с одной стороны, постараться сделать свое резюме уникальным, чтобы оно выделялось из массы других, а с другой – не отойти от стандартов составления, чтобы оно не было громоздким и трудно читаемым. Четвертый шаг. Также необходимо решить – размещать ли в резюме свою фотографию. Специалисты не дают однозначного ответа на этот вопрос, оставляя его на усмотрение соискателей, но сходятся в одном – если вы решите, что в вашем резюме должна быть фотография, то позаботьтесь о том, чтобы она не была слишком большой. Огромное фото, во-первых, затрудняет просмотр резюме, отвлекая внимание от основного текста, а во-вторых, создает впечатление, что вы не умеете работать с графическим редактором. Издание "Работа+Карьера"

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Вгору