UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Співбесіда без проблем
  5. Що запитати в рекрутера на співбесіді?

Що запитати в рекрутера на співбесіді?

2.04.2025 211
Що запитати в рекрутера на співбесіді?

Що запитати в рекрутера на співбесіді?

2.04.2025     211

Рекрутери знайомляться з кандидатами не лише коли вислуховують їхні відповіді. Вони звертають увагу й на те, чи ставлять кандидати питання про компанію, майбутню посаду, кар’єрні перспективи тощо. На співбесіді не лише роботодавці обирають пошукачів, а й пошукачі підбирають собі роботодавця.

Що ж запитати в рекрутера на співбесіді? Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує підготувати шпаргалку на важливу співбесіду.

Вдумливі питання — плюс до загального враження

Розумні питання перетворюють вас із пошукача на реального претендента на посаду. Ставте питання і уважно вислуховуйте, що відповідають вам у відповідь. Іноді інтерв’єри починають щиро цікавитися кандидатом, бо розумні, вдумливі питання часто лишають сильніше враження, аніж ваші відповіді. Пам’ятайте, у ваших силах перетворити важливу співбесіду на незабутню розмову. І покласти ще одну монетку в скарбничку під назвою «Загальне враження про кандидата».

«Як минає робочий день на цій посаді?»

Дізнайтеся про реальні завдання, які щодня виконуватимете в цій ролі. Маєте шанс дізнатися про реальні щоденні таски, які не пишуть у вакансії. Можливо, заздалегідь виявите потенційні проблеми, з якими доведеться стикнутися в майбутньому. А ще зможете уявити себе на цій посаді і збагнути, треба вам це чи ні.

«Які показники ефективності передбачає ця вакансія?»

Чудовий спосіб дізнатися, наскільки реалістичні цілі ставить роботодавець перед кандидатом. Ви дізнаєтесь:

  • якими критеріями міряє успіх ця компанія;
  • як ви можете прикласти свої сильні сторони для реалізації показників ефективності;
  • перелік показників, на які треба орієнтуватися при досягненні результатів.

«Опишіть корпоративну культуру компанії»

Як інакше перевірити, чи співпадають реальні цінності компанії з вказаними у вакансії? Ще ви дізнаєтесь, наскільки для компанії є пріоритетним work-life баланс працівників. Якщо ваші цінності співпадають з цінностями компанії, вже на етапах співбесіди ви точно знатимете, чи є потенціал для процвітання в їхньому культурному середовищі.

«Як структурні підрозділи і команди взаємодіють між собою?»

Для досягнення високих показників ефективності потрібна злагоджена і своєчасна взаємодія між командами, відділами, структурними підрозділами компанії. Відповідь допоможе з’ясувати, чи присутня єдність в організації, чи навпаки — команди і відділи ізольовані і погано співпрацюють. Відповідь на питання дасть розуміння, чи усвідомлюють в компанії важливість міжфункціональної роботи.

«Які ви бачите досягнення на цій позиції за перші 3 місяці роботи?»

Цим питанням ви демонструєте націленість на результат. Також це чудова можливість дізнатися про вміння компанії ставити короткострокові цілі. І досягати їх. Для себе ж зафіксуєте чіткі очікування компанії від вас за перші місяці роботи.

«Які ресурси ви отримаєте для досягнення цілей?»

Відповідь рекрутера прояснить один важливий момент. А саме, практичну здатність компанії надавати працівникам ресурси для реалізації завдань. Важливо заздалегідь дізнатися, надає компанія належну підтримку чи керується принципом «як хочеш, так і досягай». Це питання — спосіб довідатися про доступні інструменти, бюджет і можливості компанії надавати чи не надавати все необхідне для досягнення успіху на цій позиції.

Нагадуємо, яких банальностей краще уникати і як доповнити стереотипну відповідь на співбесіді.

Читайте також


Часто шукають

↑ Вгору