Каждый год аналитики делают анализ рынка труда и выявляют специальности, которые являлись топовыми на протяжении года. Востребованность обусловлена, прежде всего, спросом абитуриентов, количеством свободных рабочих мест и квалифицированных специалистов, готовых работать. В 2017 году тенденция рынка труда не на много, но будет отличаться от 2016 года, тем более что имеются предпосылки для изменений. Во-первых, значительные изменения ожидаются в просчете минимальной заработной плате, она значительно увеличится, что повлечет за собой увеличения налогов. Во-вторых, украинцам открываются широкие возможности благодаря евроинтеграции, которая расширяет рамки работы и открытые специальности заграницей.
Аналитики предвещают, что в 2017 году популярными сферами будут:
В 2017 году возрастет количество рабочих мест за рубежом. Для рекрутинга за границей рабочие места предоставят: Польша, Чехия, Литва, Германия и другие.
Таким образом, можно утверждать, что рынок недвижимости улучшит свою тенденцию по отношению к предоставлению предложений по более широкому спектру вакансий, а также мест для работы. Заграничные работодатели тоже выйдут на рынок труда Украины, чем помогут многим соискателям получить работу своей мечты.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».