«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Всі ми розуміємо, що ведення бізнесу сильно постраждало під час війни. Але як підтримати свій бізнес, щоб мати змогу надалі працювати і отримувати прибуток, платити податки та допомагати економіці?
Міністерство аграрної політики України розробило комплекс заходів, спрямованих на забезпечення продовольчої безпеки нашої країни. Серед таких заходів, зокрема, рекомендації для аграріїв щодо вчасного та безпечного проведення весняно-польових робіт в умовах воєнного стану.
Щоб врятувати бізнес, який працює в містах, що перебувають під загрозою бомбардування та знищення, керівники підприємств змушені приймати нелегкі рішення щодо переїзду в західні області нашої країни. Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, яка ситуація з підприємствами, які здійснили релокацію на безпечну територію, а саме на Тернопільщину.
Портал з працевлаштування та пошуку роботи Jobs.ua вирішив з’ясувати для своїх читачів, куди переїхало більше половини українських айтішників, починаючи з 24 лютого, скільки з них залишилося в рідній країні, а скільки з них переїхало за кордон.
Українській і світових ринок праці стоїть перед великими змінами, що внесуть конкретні корективи в їх спрямованість. Розбираємось сьогодні з Jobs.ua, що це за зміни.
Двадцять третього березня Президент України підписав Закон №2136, який передбачає суттєві зміни до КзпП під час війни. Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує розглянути основні зміни до чинного законодавства про працю.
Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує з’ясувати, як ведеться фрілансерам під час війни, а також спрогнозуємо, які професії будуть актуальними після завершення війни.
Сотні тисяч українців з початком бойових дій змушені шукати прихисток в західних областях України. Безумовно, чимало з них відчувають провину вцілілого, і найкращий спосіб, як її позбутися та почати приносити користь державі – це влаштуватися на роботу.
При таких змінах, існує логічна вірогідність зростання й загального показника розміру середньої заробітної платні в Україні
Сучасна мінімальна заробітна платня в Україні, що станове 5 000 гривень, таким чином зростає на чималі 30%