Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Поради шукачу

  Публікації "Поради шукачу"

  Сторінка 1 з 15

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • На що звернути увагу працевлаштовуючись під час війни

   15 травня 248

   Сьогодні на Jobs.ua говоримо про те, які уроки нам піднесла нова реальність, які необхідно засвоїти, щоб працевлаштування приносило якомога менше незручностей.

  • Поради: як шукати роботу під час війни

   5 травня 120

   Jobs.ua пропонує розглянути головні аспекти пошуку роботи під час війни, а також надасть купу слушних порад, що треба зробити перед початком пошуку нової роботи в цей період.

  • Що таке характеристика з місця роботи та навіщо потрібна

   30 квітня 107

   Jobs.ua пропонує докладніше розглянути особливості документу та навчитися складати його на всі випадки життя.

  • Пошук роботи під час війни – на що звернути увагу?

   21 квітня 191

   Війна так чи інакше зачепила всі сфери нашого життя. Чимало українців втратили роботу, успішну кар’єру, декому доводиться змінювати навіть сферу діяльності, щоб мати хоча б якесь джерело доходу. Питання фінансової безпеки хвилює зараз багатьох, тому до пошуку роботи під час війни слід поставитися з усією відповідальністю. Давайте з’ясуємо, на що звертати увагу під час пошуку роботи.

  • Про що варто пам'ятати під час пошуку роботи?

   23 березня 143

   Основними важливими козирями спеціаліста під час пошуку роботи є досвід та багаж особистих здібностей, які формують його індивідуальність та харизму для роботодавця.

  • Як знайти роботу під час війни

   10 березня 535

   Сьогодні на Jobs.ua підібрали для вас ефективні ресурси та платформи для працевлаштування в нових реаліях сьогодення.

  • Нетворкінг: як шукати роботу в соцмережах

   15 лютого 267

   Cоцмережі дають багато простору для пошуку роботи. За умови, якщо правильно їх використовувати. Тому давайте поговоримо у цій статті про те, як заводити знайомства з потрібними людьми, як шукати роботу в соцмережах і як плекати у соцмережах свою професійну репутацію.

  • Стратегії пошуку роботи

   4 лютого 286

   Пошук роботи для багатьох кандидатів уявляється радше безсистемним процесом, який не потребує чіткого планування, контролю, гнучкості та швидкої адаптації. Але чи можна такий підхід назвати найоптимальнішим? Навряд чи. До пошуку роботи можна ставитися по-різному, і в цій статті ми пропонуємо до вашої уваги різні стратегії пошуку роботи. Що обирати, у кінцевому підсумку вирішувати тільки вам.

  • Як дізнатися більше про компанію та потенційного роботодавця

   18 січня 201

   В цій статті з’ясуємо, як знаходити потрібну інформацію та відгуки про компанію, яка зацікавила вас у якості роботодавця.

  • Не повністю відповідаєте вимогам до кандидата? Чи подаватися на вакансію?

   11 січня 310

   Ви дізналися про досить привабливу для себе вакансію, але змушені констатувати, що повністю усім її вимогам не відповідаєте. Що ж тоді робити, як вчинити оптимально? Давайте розкладемо цю ситуацію по поличкам і з’ясуємо, що тут можна зробити, щоб не втратити чудову нагоду.


  Ctrl →
  1 з 15

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору