Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Поради шукачу

  Публікації "Поради шукачу"

  Сторінка 1 з 11

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як зрозуміти, наскільки правдиві відгуки про роботодавця в інтернеті

   29 квітня 270

   Чим більше ви знайдете відгуків про роботодавця, тим простіше буде зрозуміти. чи варто працювати на нього

  • Вихід на роботу після декретної відпустки

   24 квітня 107

   Вітчизняний роботодавець чи його довірений представник-рекрутер, перш за все, від такої особи будуть очікувати, як мінімум дві «проблеми»

  • Пропозиції роботи, від яких потрібно відмовитись

   30 березня 160

   Пошук роботи — непростий процес, який вимагає багато сил, часу і ресурсів. Знайшовши цікаві вакансії, шукач найчастіше починає поспіхом розсилати резюме, а отримавши запрошення на зустріч, нерідко готовий співпрацювати практично на будь-яких умовах. Вірогідність такого фіналу збільшується пропорційно кількості тижнів зі статусом безробітного

  • Як змінити своє життя на краще: які звички для цього потрібні

   30 березня 261

   Чи знаєте ви, що успіх можна залучати за рахунок звичок і певних правил? Саме вони визначають потенціал людини в досягненні високих результатів. У всіх є певні навички, уміння і знання. Але тільки деякі досягають справжнього успіху. І причина не в фортуні

  • Ознаки недобросовісного роботодавця, або як розпізнати компанію, яка не варта вашого часу

   30 березня 107

   У кожного з нас своє поняття «гарна робота». Проте, усіх, хто шукає вакансії, об'єднує бажання знайти перспективну посаду і порядних керівників, чиї обіцянки не будуть іти всупереч з реальними умовами праці для підлеглих. На жаль, не всі роботодавці відповідають цим визначенням

  • Звички, які роблять вас бідними

   30 березня 275

   Всі хочуть бути багатими, але лиш невеликий відсоток людей доб’ється своєї цілі. І річ не у відсутності великого спадку, а в звичках, які на підсвідомому рівні програмують нас на бідність. Американський публіцист Томас Корлі, сім’я якого втратила мільйони доларів всього за 1 ніч, стверджує, що молоде покоління не приділяє достатньо уваги вивченню фінансової грамоти. При вихованні дітей батьки часто акцентують увагу на тому, як важливо бути багатим, але не вчать їх цьому.

  • Якщо шукаєте роботу за спеціальністю, а без досвіду не беруть

   29 лютого 423

   Сьогодні багато хто з нас дуже часто потребує розумної поради, правильного рішення, звертаючись до близьких чи до фахівців. Розглянемо два питання від спеціалістів щодо працевлаштування.

  • "Перекваліфікацією по ейджизму": Україна бореться з "віковою" дискримінацією

   12 лютого 209

   Перші кроки проекту – надання інформаційної допомоги та допомоги отримання сучасних знань тим кандидатам, що мають певні базові знання з економіки або бухгалтерської справи

  • Як обговорювати питання зарплати на співбесіді

   5 лютого 388

   Ви знайшли вакансію про яку довго мріяли й готові будь на що, аби отримати цю роботу. Бачите мету, вірите в себе, перешкод не помічаєте. Вдосконалюєте резюме, проходите численні тури співбесід, виконуєте тестові завдання. Ніби до всього готові. А от і ні. До відстоювання своїх зарплатних побажань не кожен готовий.

  • Коли треба звільнитися з роботи?

   29 січня 336

   Вам ненависна ваша робота, але не поспішаєте звільнятися. Гідної пропозиції ще немає, і ви не хочете залишитися ні з чим. Але бувають такі ситуації, коли краще йти відразу, не вагаючись.

  Ctrl →
  Стр. 1 з 11

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають:

  ↑ Вгору