Робота в компанії вимагає від кожного члена колективу дотримання певних моральних та етичних норм. Але кожного дня ми намагаємося вирішувати низку проблем, взаємодіяти з іншими робітниками, тому цілком можливо, що в вашому особистому просторі у вас з’являються певні причини, які можуть вас дратувати. jobs.ua спеціально для своїх читачів підібрала найбільш розповсюджені причини, за якими ваші колеги по роботі або ви, можуть відчувати себе збентежено чи дратівливо. Цікаво? Читайте далі у статті.
Отже, найперше, що дратує майже всіх співробітників в колективі - це конфліктність. Всі в колективі мріють про спокійну сприятливу роботі атмосферу. Саме тому відношення до конфліктних людей та конфліктів в компанії найчастіше сприймаються досить негативно. Людина, яка привносить конфліктність, не тільки деструктує колектив, але й заражає своїм негативом всіх. Подекуди інши також починають сумніватися та можуть приймати його сторону. Дратує ще й те, що така людина може задиратися до будь-кого, навіть з керівництвом.
Не можуть не дратувати багатьох плітки та інтриги. В такому колективі наврядчи формується здорова атмосфера. Тому якщо ця хвороба вражає колектив, пліткують майже всі. В такому випадку важива роль надається керівнику колективу, бо саме він може вплинути і припинити інтриги на робочому місці.
Спеціалісти визнають, що які б вони комунікабельні не були, балачки на робочому міці не по ділу дуже дратують та відволікають. Де-хто справляється з цією проблемою за допомогою гучної музики в наушниках. Але не всяка робота може дозволити собі це. Найкращим способом впоратись з цією проблемою - сказати самостійно балакучим. Але це не завжди вдається і не завжди вони розуміють натяків. Зверніться до керівника, якщо скамостійно впоратись з цим завданням не вдається.
Непомірно дратує авторитарне управління керівництва, яке не дає зробити ні кроку самостійно. Таке управління не тільки може лякати, а й відбивати все бажання працювати на результат.
Всі це і справді може дрпатувати ваших співробітників на роботі, але пам’ятайте, що саме ви керуєте цими процесами.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?