Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Методи управління персоналом

  Публікації "Методи управління персоналом"

  Сторінка 1 з 35

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як зберегти бізнес під час війни

   21 квітня 117

   Jobs.ua має доцільні поради, як втримати бізнес на плаву для власників малого та середнього бізнесу.

  • Керівник під час війни: як підтримувати і мотивувати свою команду?

   7 квітня 171

   В умовах війни рівень стресу зріс у десятки разів, тому питання про те, яке керівнику під час воєнного стану підтримувати і мотивувати свою команду, набуває неабиякої актуальності.

  • Як організувати робочий процес під час війни

   3 квітня 119

   Організувати роботу компанії, щоб повноцінно й стабільно протікали всі робочі процеси, як і під час звичайної повсякденності досить складно. Що необхідно зробити?

  • Причини, чому працівники не спілкуються з керівниками

   2 грудня 2021 213

   Відсутність у колективі конструктивного зворотного зв’язку призводить до ряду проблем: співробітники частіше піддаються стресу, що в кінцевому підсумку веде до професійного вигорання і погіршує мікроклімат в команді. Чому так відбувається? Давайте з’ясуємо, які найпоширеніші причини, чому співробітники не наважуються на зворотний зв’язок із своїм керівництвом.

  • Чому негативні стимули мотивації не працюють

   23 листопада 2021 207

   На жаль, у нашій країні ще з радянських часів укріпилася традиція спонукати працівників до діяльності за допомогою негативних стимулів мотивації. Але такий підхід в управлінні персоналом не надто ефективний. В цій статті з’ясуємо, чому він не працює і що можна запропонувати натомість.

  • Принципи створення сильної команди

   8 листопада 2021 229

   Якщо ви хочете, щоб ваша команда працювала злагоджено, а ризик появи конфліктних ситуацій був зведений до мінімуму, прислухайтеся до порад, викладених в цій статті.

  • Рівень щастя співробітників на робочому місці

   17 жовтня 2021 218

   Як підвищити рівень щастя співробітників на робочому місці.

  • Як мотивувати співробітників на дистанції

   2 жовтня 2021 212

   Cпробуємо відшукати методи контролю та мотивації робочого колективу на дистанційній роботі, щоб ефективно будувати свій процес керівництва.


  • Організація креативного офісу за концепцією «третього місця»

   3 вересня 2021 228

   Концепцію «третього місця» придумав і обґрунтував американський соціолог Рей Ольденбург, який досліджував соціологію міст (зокрема, як живуть і взаємодіють між собою люди у мегаполісах). За таким принципом можна організувати креативний офіс, який не підпорядковується загальним правилам організації робочого середовища.

  • Збільшуємо рівень задоволеності співробітників

   29 серпня 2021 267

   Загалом, не більше 15% робітників справді задоволені та люблять свою роботу. Будь-якому роботодавцю хотілося б, щоб процент незадовільних був нижчий.


  Ctrl →
  1 з 35

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору