UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації
 3. Методи управління персоналом

Публікації "Методи управління персоналом"

Сторінка 1 з 36

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Бадді, коуч і ментор хто це такі, та як вони сприяють адаптації та розвитку фахівця

  12 березня 235

  Функція консультантів недооцінена багатьма керівниками. Допомога фахівців з надання консультації з розвитку кар’єри чи адаптації спеціалістів в компанії може допомогти безпроблемно пройти період адаптації, випробувальний термін, розкрити внутрішні потенціали.

 • Як зберегти бізнес і команду під час війни

  3 березня 121

  В кризових ситуаціях важливою навичкою є вміння швидко приймати виважені та оптимальні рішення, щоб по-максимуму зберегти бізнес і команду під час війни. Цим непростим питанням заклопотані голови топ-менеджменту багатьох українських компаній. Як це зробити, які поради тут є доцільними – читайте далі в статті.

 • Як ефективно ставити завдання команді?

  27 грудня 2022 268

  Робочий процес можна завжди підкорегувати, якщо допущені промахи в роботі не є аж такими серйозними. Але якщо саме завдання сформульовано неправильно, то про ефективність його виконання складно говорити. То як ефективно ставити завдання команді? Давайте пошукаємо відповідь на це питання.

 • Гострі реакції на стрес і як їм протидіяти

  14 грудня 2022 205

  Уявімо ситуацію: ваш колега з якоїсь причини демонструє гостру реакцію на стрес. Перебуваючи в екстремальному стані, він може скоїти чимало дурниць. Поруч є тільки ви, і тільки ви можете врятувати ситуацію, якщо знатимете, які бувають гострі реакції на стрес і як їм протидіяти.

 • Ви керівник? Не припускайтеся цих помилок стосовно підлеглих

  31 жовтня 2022 285

  Вважаєте себе талановитим і далекоглядним керівником? Тоді перевірте себе, чи не припускаєтеся ви помилок в управлінні, наведених нижче.

 • Як працювати з різними типами лідерів

  18 жовтня 2022 260

  Від характеру вашого спілкування з керівником залежить: ваш настрій та мотивація на роботу, успіх кожного вашого завдання та проєкт, відчуття професійної чи особистої задоволеності і ще багато чого. Тож, які типи лідерів бувають?

 • Не робіть так, якщо хочете бачити свою команду ефективною і згуртованою

  7 жовтня 2022 192

  Продовжуємо перелік шкідливих порад, як потрібно діяти керівнику чи тімліду, якщо він хоче бачити свою команду неефективною і незгуртованою. Перша частина – за посиланням.

 • Хочете бачити свою команду згуртованою та ефективною? Не робіть так!

  5 жовтня 2022 218

  Уникайте порад, описаних нижче, якщо не хочете бачити свою команду малоефективною та розрізненою.

 • Як помирити колег на роботі?

  6 серпня 2022 227

  Конфліктні ситуації потрібно вирішувати тут і зараз й керівники розуміють це краще за інших.

 • Як стати лідером у колективі

  9 липня 2022 325

  Щоб бути лідером необхідно мати неабияку сміливість кожен день ставати перед десятками, а може й сотнями своїх послідовників.


Ctrl →
1 з 36

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору