Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації
 3. Методи управління персоналом

Публікації "Методи управління персоналом"

Сторінка 1 з 30

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Украинское законодательство объявило "войну" производственному травматизму
  10 січня 60

  На повестке ближайших двух лет работы отечественного правительства, сейчас стоит разработка и принятие не менее, чем 17 новых законов и подзаконных актов, которые станут базой постройки новой системы охраны труда в Украине

 • С песней по жизни. По "профессиональной жизни"
  31 грудня 2018 48

  В свободном доступе интернета, сейчас легко отыскать целый список мелодий, рекомендованных исследователями для музыкального фона вашей работы

 • Як надихнути співробітників
  9 грудня 2018 73

  Ні для кого не секрет, що єдиним ефективним способом надихнути співробітників є підйом заробітної плати або грошові заохочення. Але якщо компанія не передбачає фінансові розтрати та ліміти фінансового фонду обмежені, треба шукати інші способи та спроби надихнути робочу команду на успіх. На питання як, шукайте відповідь в цій статті.

 • Як навчитися звільняти співробітників
  3 грудня 2018 45

  Одним з важливих обов’язків керівника є уміння звільняти співробітників. Рани чи пізно з цим завданням стикаються абсолютно всі роботодавці. Молодим недосвідченим роботодавцям дуже важко і складно зробити це вперше чи вдруге. Чим далі, тим все точніше приходиться розуміння того, що це обов’язковий навик, без якого просто неможливо обійтися. Саме тому заданням для кожного роботодавця є навчитися цьому умінню як можна скоріше. Jobs.ua пропонує для вас декілька рекомендацій щодо того, як навчитися робити це.

 • Как управлять изменениями в команде
  2 грудня 2018 59

  Чтобы управлять изменениями в команде необходимо владеть особенным чутьем, которым владеет руководитель. Этому можно и даже нужно научиться любому начальнику и лидеру, чтобы отслеживать, быстро реагировать и корректировать работу коллектива и каждого члена в отдельности. Процесс этот достаточно сложный и долгий.

 • Какие бывают начальники
  30 листопада 2018 64

  Руководство бывает разное. Очень разное...

 • Чи складно жінкам керувати?
  29 листопада 2018 61

  Нам стало цікаво як самі жінки оцінюють керівні посади та чи готові вони самі взяти на себе всю відповідальність керівництва? Справа у тому, що одного бажання посісти керівну посаду недостатньо. І тут справа криється більше в наявності особистих вмінь і навичок, ніж у природньому покликанню.

 • Ознаки поганого керівництва
  15 листопада 2018 83

  Кожний, поважаючий себе керівник, повинен аналізувати свою роботу і постійно її корегувати. Виток бажання покращити своє керівництво береться з бажання розвиватися та вдосконалювати свої лідерські навички, свою компанію. Від лояльності лідерських якостей спеціаліста залежить робота усього колективу. А, як відомо, керівник може і надихнути, і навпаки відбити усіляке бажання приходити на роботу. Якщо ви самостійно хочете перевірити себе та свої лідерські навички, то уважно придивіться до наступних ознак поганого керівництва, можливо вони вам підкажуть, що вам необхідно скорегувати у подальшій роботі.

 • Що таке "правильна мотивація" співробітників?
  14 листопада 2018 91

  А як ви віддячуєте своїм працівникам за їх сумлінний труд?

 • Как сделать так, чтобы "удаленный сотрудник" перестал работать
  13 листопада 2018 111

  "Убить удаленщика": самые популярные способы

Ctrl →
Стр. 1 з 30

Рубрики публикаций

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору