Початок кар’єри –досить важкий період для молодого спеціаліста чи студента через відсутність досвіду роботи та пошук відповідного місця роботи, яке зможе дати вам подальший професійний старт. Нажаль, не всі роботодавці можуть запропонувати молодим спеціалістам та студентам всі зручні умови працевлаштування. Давайте подивимось на яких умовах роботодавці готові брати на роботу недосвідченого спеціаліста.
В Україні існує така тенденція серед роботодавців, що вони незаохочені приймати на роботу молодих спеціалістів, бо вони потребують попереднього навчання. Ми порівняли показники минулих років і отримали цікаві результати, які показують підвищення пропозицій роботодавців для студентів. Більше за всього студентів потребують Київська, Харківська, Дніпропетровська, Львівська області. Вони із залюбки приймуть у свої ряди молодого спеціаліста.
Щодо сфер діяльності та самих спеціальностей, то студентам раді у сферах продажу, торгівлі, на виробництві, у маркетингу.
Щодо соціального пакету, то роботодавець найчастіше пропонує мінімальний соціальний пакет та мінімальну заробітну платню. Багатьом студентам готові запропонувати стажерство, що дасть одразу певний базис знань та можливість попрактикуватися. Соціальний пакет включає стандартні плюшки: оплата лікарняного, оплата відпочинку відповідну законодавству. Багато компаній також намагаються залучити молодих спеціалістів додатковими цікавими можливостями, наприклад, користуватися офісною їжею чи настільними іграми. І, звісно, роботодавець може запропонувати студенту-стажеру чи молодому спеціалісту роботу після випробувального терміну.
Такі компанії, які готові брати стажерів та молодих спеціалістів для роботи можуть їм запропонувати швидкий професійний розвиток чи кар’єрний ріст.
Отже, можемо зробити певні висновки. Пропозиції від роботодавців для молодих спеціалістів та студентів росте із року в рік. Найбільше таких робітників потребують обласні центри та регіони, де готові взяти молодого спеціаліста без досвіду роботи і навчити його базовим початковим навичкам. Вони готові запропонувати спеціалістам мінімальний соціальний пакет, відповідний законодавству України і мінімальну заробітну плату.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?