UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Шукаємо вакансії
  5. Що роботодавець може запропонувати студенту чи молодому спеціалісту

Що роботодавець може запропонувати студенту чи молодому спеціалісту

23.01.2019 421Автор: Лоліта Платошкіна
Що роботодавець може запропонувати студенту чи молодому спеціалісту

Що роботодавець може запропонувати студенту чи молодому спеціалісту

23.01.2019     421Автор: 

Початок кар’єри –досить важкий період для молодого спеціаліста чи студента через відсутність досвіду роботи та пошук відповідного місця роботи, яке зможе дати вам подальший професійний старт. Нажаль, не всі роботодавці можуть запропонувати молодим спеціалістам та студентам всі зручні умови працевлаштування. Давайте подивимось на яких умовах роботодавці готові брати на роботу недосвідченого спеціаліста.

В Україні існує така тенденція серед роботодавців, що вони незаохочені приймати на роботу молодих спеціалістів, бо вони потребують попереднього навчання. Ми порівняли показники минулих років і отримали цікаві результати, які показують підвищення пропозицій роботодавців для студентів. Більше за всього студентів потребують Київська, Харківська, Дніпропетровська, Львівська області. Вони із залюбки приймуть у свої ряди молодого спеціаліста.

Щодо сфер діяльності та самих спеціальностей, то студентам раді у сферах продажу, торгівлі, на виробництві, у маркетингу.

Соціальний пакет від роботодавця

Щодо соціального пакету, то роботодавець найчастіше пропонує мінімальний соціальний пакет та мінімальну заробітну платню. Багатьом студентам готові запропонувати стажерство, що дасть одразу певний базис знань та можливість попрактикуватися. Соціальний пакет включає стандартні плюшки: оплата лікарняного, оплата відпочинку відповідну законодавству. Багато компаній також намагаються залучити молодих спеціалістів додатковими цікавими можливостями, наприклад, користуватися офісною їжею чи настільними іграми. І, звісно, роботодавець може запропонувати студенту-стажеру чи молодому спеціалісту роботу після випробувального терміну.

Такі компанії, які готові брати стажерів та молодих спеціалістів для роботи можуть їм запропонувати швидкий професійний розвиток чи кар’єрний ріст.

Отже, можемо зробити певні висновки. Пропозиції від роботодавців для молодих спеціалістів та студентів росте із року в рік. Найбільше таких робітників потребують обласні центри та регіони, де готові взяти молодого спеціаліста без досвіду роботи і навчити його базовим початковим навичкам. Вони готові запропонувати спеціалістам мінімальний соціальний пакет, відповідний законодавству України і мінімальну заробітну плату.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору