UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. Ринок праці України
  5. Сискатели становятся требовательней

Сискатели становятся требовательней

17.01.2018 621Автор: Олександр Мавлідінов
Сискатели становятся требовательней

Сискатели становятся требовательней

17.01.2018     621Автор: 

Согласно данным опросов, проводимых авторитетными украинскими ресурсами по трудоустройству, примерно каждый третий украинец планирует сменить рабочее место в нынешнем году. Об этом заявили около 30% респондентов, участвовавших в исследованиях.

Еще около 23% участников этих же опросов, сообщили о планах смены рабочих мест, но внутри своих теперешних компаний-работодателей. Как правило, люди связывают такие изменения с планами на карьерный рост.

Ранее Jobs.ua касался основных причин, подталкивающих украинских работников к смене не только работодателя, но и направления своей деятельности. Как, уже говорилось, основной причиной здесь продолжают оставаться относительно невысокие зарплаты и отсутствие полных социальных пакетов для наемных работников.

Последнее, становится не менее важным условием среди современных соискателей. Именно желание работать «по-белому и защищенно» все чаще подталкивает украинцев искать тех работодателей, которые склонны полностью выполнять все требования к оформлению на работу, предусмотренные законодательством страны.

Стоит отметить, что законодательство Украины «не стоит на месте» в этом вопросе и постепенно становится на сторону работника, ужесточая правила найма на работу для работодателей и штрафы за из нарушения. Так, недавно, с начала этого месяца в силу вступило постановление Кабмина Украины о перечислении размера страховых выплат пострадавшим от несчастных случаев на производстве. Благодаря этому, будут существенно увеличены выплаты пострадавшим на производстве и потерявшим здоровье из-за профессиональной деятельности людям.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору