По неофициальной версии, HR- департамент уже сокращен на две трети. Если компания действительно не собирается увеличивать штат, ей и большая армия «охотников за головами» не нужна. Но в этом случае Yahoo делает хороший подарок своим конкурентам, который ой как пригодятся высококвалифицированные кадры.
Напомним, в начале этого года компания Yahoo уже сокращала свой штат на тысячу человек, чтобы снизить расходы. Также на протяжении года компания регулярно теряла своих руководящих сотрудников, которые уходили в конкурирующие компании.
Однако администрация компании настроена оптимистично, считая, что все самое лучшее у Yahoo! впереди. Большие надежды возлагаются на сделку с Google в рамках которой реклама последнего будет транслироваться на сайтах Yahoo!
К тому же некоторое время назад появилась информация о том, что Yahoo может объединиться с AOL. Учитывая, финансовые трудности последнего непонятно зачем это нужно Yahoo, положение которого также далеко от успешного. Официального заявления компаний по этому поводу нет.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.